• Producent - Polska Łąka - Nasiona traw pastewnych

  • Parametry
Polska Łąka | Nasiona traw w Gardenflora.pl

Nasiona Traw Łąka Polska przeznaczone są do różnego typu gleb. W Gardenflora.pl przygotowaliśmy mieszanki na: grunty orne, pastwisko z koniczyną białą, łąki z koniczyną czerwoną. W ofercie znajdziesz także trawę poplonową na sianokiszonkę oraz trwałą trawę kośną z kupówką pospolitą. Wszystkie trawy dostępne w opakowaniach o pojemności 10 kg. 

Nasiona Łąka Polska z koniczyną czerwoną i białą

Koniczyna czerwona jest odporna na suszę oraz niskie temperatury, co sprawia, że doskonale sprawdza się na terenach o trudnych warunkach klimatycznych. Koniczyna biała natomiast, to roślina posiadająca wysoką wartość pokarmową dla zwierząt. Jest bogata w białko oraz składniki mineralne, takie jak wapń, magnez i fosfor. Koniczyna biała jest często wykorzystywana w paszach dla zwierząt hodowlanych.

Mieszanki traw z koniczyną czerwoną i białą są łatwe w utrzymaniu. Nie wymagają specjalnej pielęgnacji i są odporne na choroby oraz szkodniki.

Mieszanki traw Łąka Polska – nasiona do gleb trudnych w utrzymaniu

Do gleb suchych polecamy trwałą trawę kośną z kupkówką pospolitą. Użyj jej na stanowiskach o mniejszej zasobności w składniki pokarmowe. Dzięki wysokiej zawartości kupkówki pospolitej trawnik wytrzyma okresowe niedobory wody oraz niższe temperatury. 

Sprawdź pełną ofertę nasion traw producenta Polska Łąka dostępną w Gardenflora.pl. Zapraszamy do zakupów!