• Producent - Opryskiwacze ręczne i ciśnieniowe Marolex

Niemal w każdym ogrodzie czasem zachodzi konieczność stosowania różnorodnych preparatów chroniących rośliny i wzmacniających je – od naturalnych nawozów, po opryski. Niezbędnym akcesorium do tego typu prac okazują się opryskiwacze. Marolex – jeden z wiodących producentów – przychodzi wówczas z pomocą! W naszej ofercie znajdziesz różnorodne produkty marki Marolex – opryskiwacz, lance oraz dysze tego producenta to gwarancja niezawodnej jakości w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zakupów!

Marolex – bogata oferta produktów

Marolex to producent innowacyjnych opryskiwaczy ciśnieniowych z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji. W ofercie Marolex znajdziemy między innymi opryskiwacze akumulatorowe, ogrodnicze i specjalistyczne. Na naszej stronie internetowej znajdziesz opryskiwacze Marolex oraz dysze Marolex i różnorodne lance, dzięki czemu z łatwością wybierzesz sprzęt, który spełni Twoje oczekiwania. 

Oferujemy produkty o różnych pojemnościach oraz parametrach – począwszy od niewielkich opryskiwaczy ręcznych, aż po modele o pojemności nawet kilkudziesięciu litrów. W naszej ofercie dostępna jest także lanca do opryskiwacza Marolex. Lanca Marolex to doskonały wybór, jeśli zależy Ci na zwiększeniu zasięgu oprysku oraz ergonomii pracy.

Opryskiwacze Marolex – wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Opryskiwacze Marolex to gwarancja niezawodnej jakości przez długie lata. Już dziś zapoznaj się z bogatą ofertą na naszej stronie internetowej i wybierz Marolex – opryskiwacze, lance oraz dysze tego producenta umożliwią Ci komfortowe, sprawne i efektywne przeprowadzanie prac ogrodowych.

  • Parametry