• Producent - GF Garden Obrzeża i siatki na krety

Krety są niezwykle uciążliwym i trudnym do zwalczenia szkodnikiem ogrodowym. Pozostawione przez niego kopce mogą zrujnować estetykę trawnika, a w ogródku warzywnym straty wśród roślin są ogromne. Odgrodzenie i zabezpieczenie przed nimi zapewnić może GF Garden Trawa. Siatki na krety zapobiegają powstawaniu nieestetycznych kopców na trawniku. Przy okazji chroni glebę przed procesami erozyjnymi. Wykorzystując tego typu siatki, zapewnisz swojemu trawnikowi długą żywotność bez problemów z podziemnymi intruzami.

Obrzeża do trawników — wizualne podkreślenie granic


GF Garden — producent ceniony na całym świecie — zapewnia wysokiej jakości, wytrzymałe i estetyczne obrzeża do trawników. Najczęściej posiadają one formę lekko falowaną, co przekłada się na wyższe walory wizualne po zamocowaniu. Wykorzystując obrzeża w swoim domu, możesz rozgraniczyć ogródek od trawnika. W ten sposób trawa nie będzie przedostawała się na stronę warzywną. Będzie to pomocne także w czasie koszenia trawnika.

Obrzeża od firmy GF Garden Grass wykonane zostały z wytrzymałego tworzywa sztucznego, odpornego na promieniowanie UV. Specjalna mieszanka dodatków zapewnia długą żywotność produktu oraz trwałość żywego, pięknego koloru. W naszym szerokim asortymencie znaleźć można wiele barw ogrodowych obrzeży do trawników o standardowej wysokości od 10 do 25 cm. Długość obrzeży można dobrać zależnie od wielkości Twojego trawnika.

  • Parametry