• Producent - Florovit - nawozy ogrodnicze

Florovit | Kup nawóz ogrodniczy w Gardenflora.pl 


Florovit to marka specjalizująca się w produkcji nawozów do roślin. Każdy z produktów został dostosowany do wymagań wszystkich grup roślin. Z cennych składników zawartych w oferowanych specyfikach skorzystają kwiaty domowe i balkonowe, trawnik, iglaki oraz wiele wymagających gatunków kwiatów. Przy ich pomocy możesz rozpocząć również skuteczną walkę z uporczywym mchem. Nawozy z powodzeniem posłużą także w przypadku owoców i warzyw. 


Co oferuje Florovit | Producent nawozów do roślin 


Stosowanie nawozów Florovit należy rozpocząć w momencie zmiany koloru igieł drzew iglastych na znacznie ciemniejszy, a następnie ich obumierania. Nawóz uzupełni niezbędne składniki pokarmowe — wystarczy rozsypać go w okolicy korony drzewa, by zaabsorbowało ono cenne minerały, w tym magnez. 


Florovit nawóz ogrodniczy uniwersalny sprawia, że rośliny różnego gatunku dobrze znoszą niekorzystny okres suszy, braku wody, okresy krytyczne, a także wykazują większą odporność na infekcje. Florovit wieloskładnikowy płynny nawóz ogrodniczy zastosuj w przypadku roślin ozdobnych, warzyw w gruncie i pod osłonami, w sadownictwie oraz rolnictwie.


Florovit nawóz ogrodniczy w 100% pochodzenia zwierzęcego to w pełni bezpieczna metoda nawożenia roślin. Produkt nie zawiera patogenów oraz nasion chwastów. Jest bogaty w substancje próchnicze, odżywcze i mineralne. 


Sprawdź wszystkie nawozy Florovit — producent zapewnia bogatą ofertę dostosowaną do pielęgnacji różnych gatunków roślin, owoców i warzyw. Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta Gardenflora.pl, by uzyskać więcej informacji o przygotowanym asortymencie. Wybierz nawóz Florovit i zyskaj ekologiczną oraz w pełni bezpieczną uprawę roślin, niezależnie od ich gatunku. 


  • Parametry