• Producent - AROX - Środki na owady

Producent - Producent AROX - Środki na owady

AROX to firma z ponad 10 letnim doświadczeniem posiada w swojej ofercie bogatą gamę produktów biobójczych. W ofercie AROX można znaleźć środki na komary i kleszcze, preparaty odstraszające krety, środki na mrówki i inne owady biegające i latające oraz żele antybakteryjne. 

Produkty AROX usuwają owady wewnątrz i na zewnątrz budynku. Kup skuteczne środki AROX na komary, pluskwy, muchy, pajęczaki, mrówki oraz karaluchy, które pozbędą się wszystkich niechcianych owadów. AROX na mrówki i inne owady dostępny jest w formie sprayu, płynu, mikrogranulatu oraz żelu. 

Sposób użycia AROX na owady, koty i psy 

Jeżeli na Twoją posesję podchodzą bezpańskie koty i psy, możesz w bezpieczny sposób zapobiec ich kolejnym wizytom. Oprócz preparatów na owady AROX marka oferuje płyn odstraszający na psy i koty. Zniechęca zwierzęta do przebywania na danym terenie. Po poprawnym zastosowaniu specyfiku efekt utrzymuje się od 6 do 21 dni, a jego długość zależy od warunków atmosferycznych. Do stosowania punktowo lub na większe powierzchnie. Zachęcamy do składania zamówień w GardenFlora.pl oraz kontaktu z Działem Obsługi Klienta.


  • Parametry