• O nas

Logo-GardenFlora-R.jpg

Nasza Hurtownia Ogrodnicza GardenFlora wraz ze sklepem internetowym to przedsiębiorstwo, które jest widoczne na rynku polskim i europejskim od 1997r. Nasza ponad 20-letnia praktyka przekłada się na duże doświadczenie w branży ogrodniczej a atrakcyjna oferta cenowa na agresywnym rynku handlowym sprawia, że sukcesywnie od kilku lat rozwijamy się i zdobywamy z każdym rokiem nowych kontrahentów tak na poziomie hurtowym jak i na poziomie detalicznym.

Zajmujemy się kompleksową obsługą sklepów ogrodniczych, klientów indywidualnych, zakładaczy ogrodów czy gospodarstw rolnych.

 

Przez lata rozwijaliśmy naszą ofertę, aby sprostać najbardziej wymagającym klientom. Współpracujemy z firmami znanych marek, które oferują wysokiej jakości produkty, a wieloletnie współpraca przekłada się na bogatej ofercie najwyższej klasy produktów.

 

Z pasją wykonujemy swoją pracę, która motywuje nas do daleko idącego samorozwoju co ma odzwierciedlenie w pozyskiwaniu nowych klientów.

 

Jesteśmy otwarci na potrzeby i problemy naszych klientów, zawsze służymy dobra radą i fachowym doradztwem. A nasi fachowcy od traw gazonowych i pastewnych pomogą dokonać wyboru zakupu odpowiednich nasion trawy dopasowanej do Państwa potrzeb.

 

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów musimy być na topie w branży ogrodniczej i wciąż poszerzamy nasz asortyment o najnowsze produkty, aby w pełni wyprzedzać upodobania kupujących.

W naszym sklepie internetowych znajdziesz wszystko co potrzebujesz przez cały rok w swoim ogrodzie.


ZAPRASZAMY do ZAKUPÓW zespół GardenFlora Group

Logo-www-Gardenflora-pl.jpg

Logo-Nazwa-Sklepu-www-b2b-duze-szare-Gardenflora.png

iStock_000012181084Small.jpg