Oferujemy trawy najlepszych światowych producentów. Proponowane przez nas nasiona różnych kategorii: gazonowe, pastewne, specjalistyczne - wszystkie znalazły wszechstronne zastosowanie na całym świecie.

Producenci trawy | GardenFlora.pl

Nawet najpiękniejsza aranżacja ogrodu będzie niekompletna bez gęstej, soczyście zielonej trawy. Producenci trawy rolowanej, sztucznej i w nasionach prześcigają się w pomysłach i oferują nam rozmaite produkty w różnym zakresie cenowym. Zazwyczaj skupiamy się na samym produkcie, pomijając producenta. Jest to jednak błąd, ponieważ producent producentowi nierówny. Nawet najciekawsze rozwiązanie może nie spełnić naszych oczekiwań, jeśli będzie nieodpowiedniej jakości. W naszej ofercie znajdziesz produkty wyłącznie renomowanych producentów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że zakupione u nas trawy są najwyższej jakości i wzbogacą Twój ogród. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, co oferują producenci – trawy w rolkach, w formie nasion lub nawet sztuczną trawę! Przekonaj się sam!

Dlaczego wybór producenta trawy jest tak istotny?

Może się wydawać, że jedyny wybór podczas poszukiwania trawy dotyczy jedynie jej rodzaju. Nic bardziej mylnego – dużą rolę odgrywa także wybór odpowiedniego producenta. Nasiona trawy czy też trawa z rolki mogą znacznie różnić się jakością i trwałością w zależności od wyboru konkretnego producenta. Jeśli zależy nam na skutecznych rozwiązaniach, warto zatem wybierać trawy tylko od renomowanych firm, które cieszą się uznaniem i popularnością wśród klientów. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój trawnik będzie gęsty i soczyście zielony!

Jaki rodzaj trawy wybrać?

To, jaki rodzaj trawy wybierzemy, zależy przede wszystkim od naszych preferencji. Istnieją dwa sposoby na uzyskanie pięknego i zadbanego trawnika – możemy go wysiać lub skorzystać z trawy w rolkach – żywej lub sztucznej. Jeśli zależy nam na uzyskaniu spektakularnych efektów w dość krótkim czasie, trawa w rolkach będzie lepszym rozwiązaniem. Jest to jednak rozwiązanie nieco droższe w porównaniu do nasion trawy.

GardenFlora.pl | Nasi producenci trawy

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju trawy pochodzące od światowych producentów. Oferujemy nasiona różnych kategorii: gazonowe, pastewne, specjalistyczne i wiele, wiele innych. Korzystamy z produktów renomowanych producentów. A jakich? Poniżej prezentujemy dostawców oferowanych przez nas traw.

Marka GF Grass – nasiona traw gazonowych

GF Grass to producent, który posiada w swojej ofercie osiem mieszanek traw, które przystosowane są do warunków klimatycznych panujących w Polsce. W ofercie tego producenta znajdziesz trawy odporne na suszę, sportowe, uniwersalne oraz te przeznaczone na pobocza dróg i parkingi. Szczególnie popularnym rozwiązaniem tego producenta jest także trawa regeneracyjna, która pozwoli uratować ubytki na trawniku. Nasiona do mieszanek traw GF Grass dostarczane są przez największe europejskie firmy nasienne poparte certyfikatami.

Trawa Barenbrug

Barenbrug to światowej klasy producent, który od wielu lat dostarcza starannie wyselekcjonowane nasiona traw na rynki w różnych zakątkach świata. W ofercie tego producenta znajdziesz między innymi trawy regeneracyjne, z pomocą których uzupełnisz ubytki w trawniku. Szczególną popularnością cieszą się także trawy pastewne tego producenta.

Trawa Trawnik Polski

Nasiona traw tego producenta to starannie dobrane mieszanki, które cechuje wysoka jakość i przystępna cena. W ofercie producenta możemy znaleźć mieszanki przeznaczone do ogrodu, na boiska i place zabaw a także odporne na suszę trawy pastewne.

Trawa Greenato

Nasiona Greenato to idealny wybór dl każdego ogrodu. Najpopularniejsze mieszanki tego producenta to Sport i Dryland. Pierwsza z nich cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia i intensywne użytkowanie. Druga poradzi sobie nawet tam, gdzie brakuje wody lub podlewanie jest utrudnione.

Trawy Substral

Substral to producent, który cieszy się niezmienną popularnością klientów w Polsce od wielu lat. Dostarcza mieszanki traw oraz różnorodne nawozy i podłoża do praktycznie każdego typu roślin.

Trawa Polska Łąka

Polska Łąka to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy na sprawdzonym rozwiązaniu stworzonym z myślą o pastwiskach lub łąkach.

Trawa Jarula

Jarula to mieszanki traw pastewnych oraz mieszanki lucerny. Decydując się na rozwiązania od tego producenta zyskujesz doskonałą jakość traw, potwierdzoną innowacyjnymi badaniami.

Wybierz najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie!

Marzysz o soczyście zielonym, gęstym trawniku przed domem, na działce lub w ogrodzie? Efekt niczym z bajki uzyskasz jedynie dzięki wyborowi odpowiedniej trawy. Sam jej rodzaj to jednak nie wszystko – warto korzystać z traw pochodzących od sprawdzonych producentów, ponieważ zyskujesz wówczas pewność, że otrzymujesz nasiona lub inne produkty najwyższej jakości, które z pewnością wykiełkują i zagęszczą Twój trawnik. Już dziś zapoznaj się z bogatą ofertą dostępną na naszej stronie internetowej i sprawdź, co oferują producenci nasion trawy, producenci trawy z rolki i producenci sztucznej trawy. Wybierz najwyższą jakość w atrakcyjnych cenach.