• Saprol Kwiaty 25ml Fungicyd Środek Grzybobójczy Do Zwalczania Chorób Grzybowych w Uprawach Roślin Substral

Symbol: SUB SAR25
Rejestracja ŚOR Rej. Amatorska
13.89
szt. Dodaj do ulubionych
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w 24 godziny
Cena przesyłki 13.8
Odbiór Osobisty 0
Paczkomaty In Post 24/7 13.8
ORLEN Paczka 15.5
Kurier DPD 18.45
Kurier DPD Pobranie 21.45
Zatowarowanie: 82 szt.
Waga 0.03 kg
EAN 5907487102072

Zamówienie telefoniczne: +48 888 817 817

Zostaw telefon

image

Substral Saprol Rośliny Ozdobne jest środkiem długo działającym grzybobójczym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu systemicznym przeznaczonym do zabiegów zapobiegawczych i interwencyjnych w zwalczaniu chorób grzybowych w:

  • amatorskiej uprawie róż i innych roślin ozdobnych
  • roślinach kwitnących
  • krzewach
  • iglakach
  • drzewach  w ogrodzie, szklarni, a także w domu.

Środek zwalcza plamistość liści, rdze i mączniaki prawdziwe na roślinach ozdobnych oraz może ograniczać występowanie niektórych chorób na drzewach ozdobnych (m.in antraknozy z zamierania łusek żywotników). Na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie. Pojedyncze zastosowanie środka może zabezpieczyć roślinę na okres do 21 dni, a w przypadku róż (czarna plamistość i rdza) na okres do 28 dni.

Program 5 zabiegów może zabezpieczać rośliny na okres do 4 miesięcy, a róże (czarna plamistość i rdza) na okres 5 miesięcy.

Saprol jest środkiem działającym natychmiast po zastosowaniu i szczególnie długo , a ze względu na systemiczne właściwości, chroniącym rośliny przed nowymi infekcjami. Środek zawiera dodatek naturalnego oleju roślinnego. Środek wzmacnia wigor roślin i nabłyszcza liście. Saprol zabezpiecza całą roślinę wraz z nowymi odrostami.

Przeciwdziała opadaniu liści róż, które spowodowane jest przez czarną plamistość. Środek bezpieczny dla róż i innych roślin ozdobnych, w tym kwitnących.

Oferowane przez Substral środki grzybobójcze pozwalają na opanowanie choroby grzybowej roślin w dowolnym jej stadium. Dodatkowo wspomagają roślinę, pomagając jej odzyskać siły oraz przywracając zdrowy wygląd. Cechuje je długi czas działania i skuteczne zapobieganie nawrotom chorób.„Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie”

"W przypadku Produktów będących środkami ochrony roślin w rozumieniu ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 23 lutego 2023 r. (Dz. u. z 2023 r poz 340 ze zm.) oraz rozporządzenia nr 1107/2009 (Dz.U. 2011 nr 284 poz. 1673 ze zm.), złożyć Zamówienie oraz być stroną Umowy Sprzedaży mogą jedynie Klienci będący osobami fizycznymi posiadającymi pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadającymi kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 23 lutego 2023 r. (Dz. u. z 2023 r poz 340 ze zm.)."

Marka: Substral
Rodzaj: Środek grzybobójczy
Dawkowanie:
100 ml na 7 L wody
Opakowanie:
25 ml
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia