Nawóz Do Lawendy Mineralny Granulat 1,2kg Agrecol
Symbol: AGRECOL-LAW 1-2
Stan:: Dostępny 17 szt.
Cena: 24.29
Do Darmowej Dostawy Brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do Darmowej Dostawy Brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AGRECOL-LAW 1-2
Stan:: Dostępny 17 szt.
Cena: 24.29

Nawóz WE
bor (B) 0,04%, miedź (Cu) 0,1%, żelazo (Fe) 0,2%, mangan (Mn) 0,17%, molibden (Mo) 0,01%, cynk (Zn) 0,035%
Nawóz do lawendy to granulowany nawóz mineralny, przeznaczony do odżywiania wszelkich gatunków lawend. Nawóz ten może być stosowany również w uprawie lawendy w kompozycjach z innymi roślinami. Regularnie stosowany wpływa na prawidłowy wzrost, obfite kwitnienie oraz intensywne wybarwienie kwiatów. Odpowiednio dobrana zawartość składników odżywczych wzmacnia rośliny i podnosi ich odporność na choroby.
Stosować od marca do sierpnia, co 60 dni. Od września należy zastosować nawóz jesienny.
1 garść to około 30 – 40 g nawozu

Są to nawozy w formie granulowanej o przedłużonym działaniu (od 4 do 6 tygodni). W odróżnieniu od nawozów płynnych nawozy posypowe działają dłużej, ponieważ składniki znajdujące się w granulach wiążą się z kompleksem sorpcyjnym podłoża i nie są zbyt szybko wymywane w głąb gruntu. Nawozy posypowe odpowiadają specyficznym potrzebom roślin rosnących w ogrodach przydomowych i działkowych (rośliny ozdobne, warzywa i owoce). Idealne do stosowania przez cały sezon ogrodniczy – od wiosny do jesieni.
Na odwrocie opakowań nawozów posypowych można znaleźć przydatne informacje, takie jak działanie nawozu, kalendarz stosowania i sposób użycia.

Agrecol Sp. z o.o.
Mesznary 2
98-400 Wieruszów
Poland
agrecol@agrecol.pl