Nawóz Yara Mila | Gardenflora.pl

Garden Flora oferuje nawozy do przygotowania gleby, do stosowania posypowego. To produkty wieloskładnikowe, granulowane, bezchlorkowe, z wieloma cennymi mikroelementami. Wszystkie składniki w nawozach zostały dobrane proporcjonalnie, dzięki czemu gleba zostaje doskonale przygotowana do sadzenia roślin, siewu. Produkt możliwy także do stosowania pogłównego, czyli nawożenia w czasie wegetacji. Nawóz Yara Mila dostępny w kilku pojemnościach: od 5 do 50 kg. Sprawdź nawóz do trawy Yara Mila w Gardenflora.pl i złóż swoje zamówienie — skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta i uzyskaj więcej informacji o nawozach. 

Poznaj Yara nawozy wieloskładnikowe 

Nawozy Yara posiadają skład zawierający azot w dwóch formach, który równomiernie uwalnia się podczas okresu wegetacji, fosfor, a także potas w formie siarczanowej poprawiającej jakość plonu. Działanie wymienionych składników wzmacniane jest poprzez obecność siarki, magnezu i innych mikroelementów. Jedną z największych zalet posiadanych przez nawozy Yara Mila jest szybkość działania — obecny w nawozie forma azotanowa inicjuje pobieranie wody, dzięki czemu produkt szybko uwalnia swoje składniki pokarmowe. Dzięki odpowiedniej granulacji Yara Mila do trawy zapewnia precyzję rozsiewania, która pozwala na dostarczenie jednakowej ilości składnika na całej powierzchni upraw. 

Nawóz do trawy Yara Mila wieloskładnikowy | Zalety 

Czym jest nawóz Yara Mila do trawy wieloskładnikowy i dlaczego warto zdecydować się na tego typu rodzaj nawozu? 

Kup Yara Mila nawóz do trawy, gdy chcesz zapewnić roślinom różnego rodzaju, niezbędne składniki pokarmowe. Nawóz wieloskładniowy jest mieszanką makro- i mikroelementów — to nieocenione wparcie podczas intensywnego wzrostu roślin w okresie wiosennym. Jeden rodzaj składnika jest często niewystarczający, dlatego warto postawić na Yara Mila nawóz, który dostarczy wszystkiego, czego potrzebują kwiaty oraz gleba. Przy jego pomocy odżywisz także wymagające rośliny ozdobne. O czym warto pamiętać, Nnwóz Yara Mila do trawnika zapewnia wsparcie nie tylko w trakcie wzrostu, ale także w momencie, gdy na roślinach zauważalne są przebarwienia. 

Kup nawóz Yara Mila do trawników i roślin ogrodowych w Gardenflora.pl. Zadzwoń pod numer telefonu +48 888 817 817, by dowiedzieć się więcej o dostępnych produktach. 

Zobacz także: Nawozy Substral, nawozy Barenbrug BarFertile