Nawozy do trawy Barenbrug

Każdy z nas marzy o gęstym, zielonym i odżywionym trawniku. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na uzupełnieniu ubytków czy też utrzymaniu aktualnego stanu trawnika, musisz pamiętać o regularnym nawożeniu. Z pomocą przychodzi firma Barenbrug – nawozy tego producenta to synonim wysokiej jakości.Nawozy do trawy firmy Barenbrug to idealne profesjonalne rozwiązanie do prawidłowego odżywiania naszych trawników. Długodziałające nawozy mineralne o kontrolowanym uwalnianiu składników produkowane są z surowców o najwyższej jakości. Stosowanie najnowszej technologii przy produkcji nawozów Barenbrug przynosi efekt w postaci pięknego trawnika, zrównoważonego wzrostu trawy i jej odporności na choroby i użytkowanie. Już dziś zapoznaj się z bogatą ofertą na naszej stronie internetowej i wybierz nawozy Barenbrug – ciesz się wysokiej jakości nawozem do trawy w atrakcyjnej cenie.

Nawozy do trawy – dlaczego warto z nich korzystać?

Trawy – w porównaniu do innych roślin w przydomowych ogródkach – ukorzeniają się dość płytko. W konsekwencji trawa bardzo szybko zużywa składniki odżywcze znajdujące się w górnej warstwie gleby. To z kolei odbija się na jej wyglądzie – zmniejsza się gęstość trawnika, w poszczególnych miejscach trawa wysycha lub traci swój zielony kolor. Trawa pozostawiona bez substancji odżywczych jest także bardziej podatna na inwazję chwastów oraz choroby. Nawożenie traw pozwala utrzymać przydomowy trawnik w doskonałym stanie. Jest to niezwykle istotny proces, ponieważ systematyczne nawożenie trawnika sprawia, że jest on odporniejszy na negatywne czynniki pogodowe i zdecydowanie łatwiej jest mu przetrwać suszę. Dodatkowo, regularnie nawożony trawnik posiada soczysty, ciemnozielony kolor. Nawozy, poza funkcją odżywczą, mają także funkcję ochronną – pomogą one ochronić trawnik przed mchem oraz różnego rodzaju chorobami. 

Nawozy Barenbrug – postaw na najwyższą jakość

Wybór odpowiedniegonawozu do trawnika przesądzi o jego ostatecznym wyglądzie. Warto zatem sięgać po rozwiązania pochodzące od sprawdzonych dostawców. Barenbrug to światowej klasy producent, który od wielu lat dostarcza nasiona traw oraz wysokiej jakości nawozy do trawników. W 2004 roku firma otrzymała prestiżowy tytuł „Royal”, którym mogą szczycić się wyłącznie firmy znaczące w swojej dziedzinie, o ponad stuletnim doświadczeniu, zarządzane w sposób zrównoważony i cieszące się doskonałą reputacją i uznaniem wśród klientów. Już dziś zapoznaj się z bogatą ofertą na naszej stronie internetowej i wybierz Nawozy Barenbrug BarFertile, które zyskały zaufanie setek klientów w całej Polsce. Ciesz się ciemnozielonym, odżywionym i gęstym trawnikiem przez cały sezon – z nawozami Barenbrug, które znajdziesz u nas w atrakcyjnych cenach, jest to możliwe!

 

Zobacz także: nawozy do roślin ogrodowych oraz nawozy jesienne i zimowe