• ABC Mrówki spray 600ml /12/ O

Symbol: ABC MRS600
Brak towaru
14.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48h
Cena dostawy 8.9
Odbiór Osobisty 0
Poczta Polska - Odbiór w punkcie 8.9
Poczta Polska 9.9
Poczta Polska Pobranie - Odbiór w punkcie 12
Paczkomaty InPost 12.7
Kurier 12.9
Poczta Polska Pobranie 13
Kurier Pobranie 18
Waga 0.65 kg
EAN 5906981100034
Zostaw telefon
ABC Mrówki spray 600ml
Płynny preparat owadobójczy do bezpośredniego stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Wygodny w użyciu, szybki w działaniu, bezwonny, nie brudzi powierzchni.
ZWALCZANIE
Mrówki faraona oraz wszystkie inne gatunki mrówek wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Może być również stosowany do zwalczania innych owadów biegającychtakich jak: prusaki, karaluchy, pluskwy, pchły, rybiki.
Przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem, następnie przekręcić dyszę spryskiwacza do pozycji opryskiwania. Dokładnie spryskać miejsca gnieżdżenia i gromadzenia się owadów, ich kryjówki i szlaki komunikacyjne. Podczas wykonywania oprysku zwrócić szczególną uwagę na szpary przy rurach c.o. i kanalizacyjnych.
UWAGI!
Zabrania się stosowania środka w strefie bezpośredniej ochrony ujęć wody oraz na terenie uzdrowisk, otulin parków narodowych i rezerwatów.Nie zanieczyszczać wód środkiem ochrony roślin lub jego opakowaniem.Środek przeznaczony do sprzedaży amatorskiej.
Zgodnie z podstawą prawna: art. 25 ust. 3 pkt. 5 Ustawy o środkach ochrony roślin z 8 marca 2013 roku (Dz. U. z 2013, poz. 455),informujemy że nabycie środków ochrony roślin możliwe jest  tylko przez: -  przez osoby pełnoletnie-  posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie