• Płyn Odstraszający Gołębie i Inne Ptaki Repelent 500ml AROX (R)

Symbol: AGRECOL-PG500

Płyn odstraszajacy gołębie oraz inne ptaki 500ml AROX

Brak towaru
19.09
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Cena przesyłki 0
Odbiór własnym kurierem 0
Odbiór Osobisty 0
Poczta Polska - Odbiór w punkcie 9.99
Poczta Polska 11
Poczta Polska Pobranie - Odbiór w punkcie 11.99
Poczta Polska Pobranie 13
Paczkomaty 24/7 13.8
Kurier DPD 14.99
Kurier DPD Pobranie 19.99
Dostępność Brak towaru
Waga 0.58 kg
EAN 5902341009634

image

Płyn odstraszający gołębie i inne ptaki 500 ml

Płynny preparat do odstraszania gołębi i innych ptaków na zewnątrz pomieszczeń (parapety, balkony, tarasy, dachy, elementy elewacji budynków, ławki, pomniki, trawniki). Efekt repelencyjny uzyskuje się po 3 dniach od zastosowania, który utrzymuje się 6-21 dni, w zależności od miejsca i warunków atmosferycznych. Prawidłowo i regularnie stosowany skutecznie zniechęca ptaki do przebywania w miejscach jego zastosowania. Produkt do powszechnego stosowania.

Jak stosować AROX płyn na gołębie i inne ptaki?

Przed użyciem wstrząsnąć. Opryskiwać całe powierzchnie lub punktowo, wyznaczając granicę dostępu ptaków do miejsc niepożądanych i narażonych na zabrudzenia. Nie stosować bezpośrednio przed opadami deszczu. Jeśli deszcz wystąpi przed wyschnięciem preparatu, zabieg należy powtórzyć. Stosować tylko na oczyszczonych powierzchniach. Preparatu nie aplikować w miejscach, gdzie gołębie są dokarmiane. W przypadku intensywnego deszczu zabieg należy powtórzyć. Wydajność: 500 ml/7 m2. Większe obszary zabezpieczać poprzez punktowe opryskiwanie terenu w odległościach nieprzekraczających 5 m.

Zawartość  substancji czynnych: Undekan-2on: 16 g/kg; Geraniol: 0,2 g/kg

Marka:

AROX

Przeznaczenie: Przeciwko gołębiom
Forma:
Rozpylacz
Pojemność: 0,5 L

Arox środki biobójcze

AROX środki biobójcze — skuteczna ochrona przed intruzami w domu i ogrodzie

W 2009 roku Agrecol powołał do życia markę Arox, obejmującą szeroką gamę produktów biobójczych. Najwyższa jakość preparatów, przekładająca się na ich wysoką skuteczność, nowoczesny design opakowań oraz bogaty, wciąż poszerzany asortyment, szybko wpłynęły na zbudowanie znaczącej pozycji na rynku. Stale prowadzone działania reklamowe zwiększyły rozpoznawalność marki na rynku.

Dbałość o środowisko naturalne została potwierdzona uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu zarządzania środowiskiem ISO 14001. Produkcją oraz prawidłowym funkcjonowaniem systemu zarządzania jakością ISO 9001 kieruje wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza. Projektowaniem opakowań wszystkich produktów, a także tworzeniem materiałów reklamowych, zajmuje się wrocławski oddział firmy – Agrecol Studio. Wieloletnia współpraca z klientami zaowocowała dużym doświadczeniem i bardzo dobrą znajomością rynku, dzięki czemu dział handlowy udziela realnego wsparcia przy budowaniu relacji z klientem indywidualnym i biznesowym.

AROX to nowoczesne technologie 

Nowoczesny i stale rozwijany park maszynowy umożliwia utrzymanie ciągłej produkcji asortymentu o najwyższej jakości. Własna flota spedycyjna daje gwarancję szybkich i terminowych dostaw do każdego miejsca w Europie. Jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom, jakie stawiają przed nami partnerzy handlowi oraz rynek.

AROX - innowacyjne rozwiązania

Nagrody i certyfikaty przyznane marce AROX

Arox jest laureatem wielu nagród, zarówno dla najbardziej rozwijającej się firmy, jak i nagród produktowych przyznawanych przez ważne dla branży instytucje i podmioty gospodarcze.

image

Produkty biobójcze marki AROX

W ofercie marki AROX możemy znaleźć następujące środki do zwalczania:

  • Nieskuteczny płyn... pieniądze wyrzucone w błoto. Nie polecam!
    Konsument (2022-07-06)
    Jakość
    Funkcjonalność
    Cena
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia