• Opryskiwacz Ciśnieniowy Wózkowy 16l z Lancą Teleskopową 65cm-125cm i Regulowaną Dyszą MOVI Marolex

Symbol: MAR S061.141
580.00
szt. Dodaj do ulubionych
Zamów w ciągu
a paczkę wyślemy dziś
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier DPD Pobranie 0
Odbiór Osobisty 0
Paczkomaty In Post 24/7 0
ORLEN Paczka 0
Kurier DPD 0
Zatowarowanie: 1 szt.
Waga 4.46 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 888 817 817

Zostaw telefon

image

Wszyscy lubimy jak jest lżej i łatwiej. Opryskiwacza movi™ nie musisz nosić. Prowadzi się lekko i jest hiper zwrotny, a jego pojemność dla wielu jest zaskoczeniem. Jeżeli potrzebujesz poważnego narzędzia i najwyższego komfortu wybierz movi.

Dane techniczne

  • pojemność całkowita: 18 L
  • pojemność robocza: 16 L
  • ciśnienie: 0,4 MPa
  • waga netto: 4,46 kg
  • wysokość: 790 mm

Wydajna wysokociśnieniowa pompa

Pompa skonstruowana została przy pomocy narzędzi symulacji komputerowych, analizujących naprężenia materiału, dzięki czemu uzyskaliśmy pompę lekką i trwałą. Rękojeść została dopasowana do kształtu dłoni, co gwarantuje pewny uchwyt podczas pompowania, minimalizując zmęczenie.

Pompa charakteryzują się brakiem metalowego tłoczyska, potencjalnie narażonego na działanie agresywnych chemikaliów i powstawania korozji, co czyni ją wyjątkowo odporną.

image

Blokada zaworu dozującego

Zawór dozujący zintegrowany z rączką Marolex pozwala na bardziej komfortową pracę. Blokada zmniejsza obciążenie mięśni dłoni podczas długiej pracy z opryskiwaczem. Wciśnięcie i przesunięcie przycisku zaworu dozującego do przodu blokuje go w pozycji otwartej bez konieczności trzymania przycisku.

image

Trójwarstwowy zbrojony wąż

Wszystkie węże w naszych opryskiwaczach wyposażone są w dodatkowe wewnętrzne zbrojenie, zwiększające wytrzymałość na ciśnienie i czynniki zewnętrzne. Nasze węże odporne są na zginanie, pękanie oraz rozciąganie. Trójwarstwowa budowa to jakość bez kompromisów.

image

Szerokie wytrzymałe koła

Szerokie i wytrzymałe koła gwarantują stabilność oraz wygodne przemieszczanie po różnych podłożach. Dopracowana struktura powierzchni kół zapewnia że opryskiwacz nie grzęźnie w luźnym gruncie ani nie ślizga się na wilgotnej trawie.

image

Dysza z regulacją strumienia

Dysze w naszych opryskiwaczach posiadają płynną regulację konta oprysku od bardzo szerokiego aż do jednolitego strumienia. Wystarczy jedna dysza, której można używać zarówno do podlewania jak i do zamgławiania. 

image

Regulowana wysokość uchwytu

W Marolex rozumiemy potrzeby różnych użytkowników dlatego wysokość uchwytu w opryskiwaczu wózkowym możesz dostosować do swojego wzrostu. Prawidłowe ustawienie uchwytu zmniejsza wysiłek i dba o twój kręgosłup.

image

Zabezpieczenie przeciwpyłowe (APS)

Wszystkie lance teleskopowe wyposażone są w zabezpieczenie przeciwpyłowe APS, zapobiegające dostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza lancy. Dzięki takiemu rozwiązaniu uznawane są za jedne z najbardziej niezawodnych urządzeń tego typu na rynku.

image

Ochrona przed chwastami na trawniku

Duża pojemność, lekkość prowadzenia i możliwość zamontowania lancy 3-rzędowej tworzą z movi idealne narzędzie do pielęgnacji trawnika niezależnie od jego wielkości. Duży zbiornik i pięć dysz pozwala na jednoczesny oprysk ponad 100 cm szerokości trawnika za jednym przejazdem.

image

Ochrona przed mchem

Mech jest największym wrogiem pięknej kostki brukowej przed domem i na podjeździe. Zielone plamy na równo ułożonej kostce wyglądają nieestetycznie, a oprysk środkiem do usuwania mchu jest najłatwiejszą metodą dbania o estetyczny wygląd bruku przed domem. Po zastosowaniu lancy 3-rzędowej również można wykorzystać movi na parkingach i innych dużych powierzchniach. 

image

Aplikacja środków ochrony roślin

Łatwość w manewrowaniu w gęsto obsadzonych tunelach i szklarniach wyróżnia opryskiwacz movi spośród innych produktów. 16 litrów pojemności wystarczy do naniesienia środków ochronnych nawet w największej szklarni.

image

Opryski preparatami roślinnymi

Duże uprawy ekologiczne również potrzebują czasem interwencyjnego oprysku. Wykorzystanie dużej pojemności i mobilności w połączeniu z ekologicznymi środkami ochrony roślin, zapewnia zdrowsze rośliny i zdrowsze środowisko.

image

Dolistne nawożenie trawnika

Trawnik jest najładniejszy gdy jest soczyście zielony. Jednak wielu z nas zapomina że trawnik można nawozić również dolistnie. Systematyczne rozprowadzanie drobnej mgiełki z nawozem na trawniku pozwoli w bardzo krótkim czasie uzyskać trawę jak na Wimbledonie.

image

Marka: Marolex
Przeznaczenie: Opryskiwacz wózkowy do dużych powierzchni uprawnych
Blokada zaworu:
Dozowanie zintegrowane z rączką Marolex pozwala na wygodną pracę bez dodatkowych obciążeń dłoni
Wąż: Trójwarstwowy, zbrojony wytrzymały na zginanie, ciśnienie i warunki zewnętrzne
Dysza:
Posiada płynna regulację konta oprysku od bardzo szerokiego do jednolitego strumienia
Koła:
Szerokie i wytrzymałe gwarantują stabilność oraz wygodne przemieszczanie w terenie
Uchwyt:
Rewgulowany
Wykorzystanie:
Do wszelkiego rodzaju oprysków nawozami, preparatami ochronnymi do roślin
Dane techniczne:
Pojemność - 18 litrów (robocza 16 litrów), ciśnienie - 0,4 MPa, wysokość - 790 mm
Waga netto:
4,46 kg
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia