• Olej Silnikowy Mineralny Do Silników Czterosuwowych Oil Trawol 30W1L Orlen

Symbol: ORLEN TRAWOL 1
Brak towaru
21.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w 24 godziny
Cena przesyłki 18.45
Odbiór Osobisty 0
Kurier DPD 18.45
Kurier DPD Pobranie 21.45
Zatowarowanie: 0 szt.
Waga 0.97 kg
EAN 5901001766757
Zostaw telefon
Olej Silnikowy Mineralny Do Silników Czterosuwowych Oil Trawol 30 1L Orlen
Wysokiej jakości, jednosezonowy mineralny olej przeznaczony do stosowania w maszynach rolniczych wyposażonych w silniki czterosuwowe. Jakość oleju gwarantuje odpowiednio dobrana technologia wytwarzania w oparciu o głęboko rafinowane, mineralne oleje bazowe oraz wysokiej jakości dodatki uszlachetniające. ORLEN OIL Trawol 30 posiada doskonałe własności użytkowe:
- zachowuje trwały film smarowy w warunkach wysokich obciążeń termicznych i mechanicznych,- zapewnia minimalne zużycie dzięki niskim stratom na odparowanie,- posiada bardzo dobrą odporność na utlenianie, co zapobiega tworzeniu się tzw. „czarnych szlamów",- zapobiega korozji,- zapobiega tworzeniu się osadów wysokotemperaturowych,- jest w pełni mieszalny z innymi olejami tej samej klasy lepkości i kategorii jakości.
ZastosowaniaORLEN OIL Trawol 30 to wysokiej jakości, olej silnikowy rekomendowany do stosowania w:- kosiarkach, - glebo-gryzarkach,- pługach - innych maszynach ogrodniczych wyposażonych w czterosuwowe silniki benzynowe z katalizatorem i bez.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia