• Żel na Karaluchy Prusaki i Karaczny 20g KAPTER FLUOGEL BROS

Symbol: BRZK20

Kapter Fluogel zwalcz populację karaczanów w ciągu 1 tygodnia od zastosowania.

24.69
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Cena przesyłki 0
Odbiór własnym kurierem 0
Odbiór Osobisty 0
Poczta Polska - Odbiór w punkcie 9.99
Poczta Polska 11
Poczta Polska Pobranie - Odbiór w punkcie 11.99
Paczkomaty 24/7 12.8
Kurier DPD 12.9
Poczta Polska Pobranie 13
Kurier DPD Pobranie 18
Waga 0.15 kg
EAN 5904517269972

Zamówienie telefoniczne: +48 888 817 817

Zostaw telefon

image

Środek owadobójczy w żelu, gotowy do użycia, do zwalczania podstawowych gatunków karaczanów/karaluchów (karaczan prusak - Blattella germanica, karaczan wschodni - Blatta orientalis, karaczan brązowo-paskowany - Supella longipalpa). Działa skutecznie na karaczany w każdym wieku, nimfy i osobniki dorosłe obu płci. Zwalcza populację karaczanów w ciągu 1 tygodnia od zastosowania. Ma jasną, neutralną barwę, umożliwiając dyskretne zastosowanie. Zawiera fluorescencyjny marker, pozwalający stwierdzić obecność kropel po oświetleniu światłem ultrafioletowym. Dzięki swojej przyczepności, ułatwia aplikację oraz nie ścieka, nawet po nałożeniu na pionowe powierzchnie.

KAPTER FLUOGEL jest to innowacyjny środek owadobójczy w żelu, gotowy do użycia, do zwalczania podstawowych gatunków karaczanów / karaluchów. Działa skutecznie na karaczany w każdym wieku, nimfy i osobniki dorosłe obu płci.

KAPTER FLUOGEL przynęta w żelu, przygotowana została z zastosowaniem substancji o wysokiej atrakcyjności. Zbilansowane proporcje substancji odżywczych sprawiaj, że receptura preparatu jest bardzo apetyczna dla podstawowych gatunków karaczanów, osobników dorosłych i nimf, powodując wysoką śmiertelność w ciągu 24 godzin od zastosowania.

KAPTER FLUOGEL zwalcza populację karaczanów w ciągu 1 tygodnia,

KAPTER FLUOGEL ma jasną naturalną barwę, umożliwiającą dyskretne zastosowanie. Zawiera fluorescencyjny marker, pozwalający stwierdzić obecność kropel po oświetleniu światłem ultrafioletowym.

Fluorescencja pozwla zatem, nawet w najbardziej ukrytych miejscach, na szybką kontolę, łatwą identyfikację pozostałości, celowe czyszczenie, identyfikowanie martwych owadów, zwłaszcza tych o dużych rozmiarach.

KAPTER FLUOGEL, dzięki swojej przyczepności, ułatwia aplikację oraz nie ścieka, nawet po nałożeniu na pionowe powierzchnie. Ponadto nie twardnieje przez długi czas, wykazując skuteczność resztkową powyżej 3 miesięcy od zastosowania.

KAPTER FLUOGEL zawiera czynnik (benzoesan drenatonium) zniechęcający ludzi i zwierzęta domowe do przypadkowego spożycia.

Instrukcja stosowania

Kategoria użytkowania: powszechny

Zwalczane organizmy szkodliwe: Dorosłe osobniki oraz nimfy karaczanów: karaczan prusak, karaczan wschodni, karaczan brązowo-paskowany.

Metoda aplikacji i obszar zastosowania: Produkt gotowy do użycia, do zwalczania karaczanów wewnątrz budynków. Stosować produkt w postaci żelu poprzez aplikację za pomocą strzykawki w szparach szczelin.

KAPTER FLUOGEL przeznaczony jest do zwalczania karaczanów / karaluchów wewnątrz mieszkań, budynków mieszkalnych i komercyjnych. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty KAPTER FLUOGEL należy aplikować kroplami, w sposób i w dawkach opisanych poniżej, do szpar i szczelin w ścianach, za listwami ochronnymi, do puszek elektrycznych, okapów kuchennych, w pobliżu silników zmywarek, chłodziarek, sieci wodociągowych oraz we wszystkich ciemnych wilgotnych i ciepłych miejscach, w których warunki środowiskowe sprzyjają rozmnażaniu się karaczanów.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie