Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
szt.
Zamówienie telefoniczne: +48 888 817 817
Dostępność i dostawa
Wysyłka w: 24 godziny
Cena przesyłki:
6.79
Odbiór Osobisty0
Punkt Odbioru DPD PickUp6.79
ORLEN Paczka15.5
Paczkomaty In Post 24/716
Kurier InPost18.6
Kurier InPost Pobranie20.6
Kurier DPD24
Kurier DPD Pobranie27
Więcej o produkcie
Waga:
1.1 kg
Kod kreskowy:
EAN:
5904517005426
Granulat na ślimaki marki Bros
Preparat granulowany przeznaczony jest do walki ze ślimakami, które często robią duże szkody w przydomowych ogródkach. Jest to środek o działaniu żołądkowym i kontaktowym. Snacol wabi ślimaki i jest chętnie przez nie zjadany.
Charakterystyka:
środek jest odporny na wilgoć, dzięki czemu ma działanie długotrwałe,
preparat jest przeznaczony do stosowania przy użyciu ręcznych i mechanicznych aplikatorów,
przed zastosowaniem, zalecane jest wyrównanie gleby, aby środek był łatwo dostępny dla ślimaków,
najlepsze efekty uzyskuje się stosując granulat w godzinach popołudniowych albo wieczornych.
Stosowanie:
zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 4 kg/ha
maksymalna liczba zabiegów w sezonie: 3 razy
należy zachować min. 14 dni między odstępami
nie wolno posypywać roślin uprawnych
należy rozsypywać między roślinami i wzdłuż zagonów
Nabycia środków ochrony roślin poprzez zawarcie umowy na odległość mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013r.
Uwaga:
chronić przed dziećmi,
chronić zwierzęta domowe przed kontaktem z preparatem,
nie jeść, nie pić ani nie palić podczas używania produktu,
stosować rękawice ochronne oraz odzież roboczą w trakcie wykonywania zabiegu.
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu i Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie . Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie
W przypadku Produktów będących środkami ochrony roślin w rozumieniu ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz.U. 2013 poz. 455 ze zm. t.j. Dz.U. 2024 r. poz.630) oraz rozporządzenia nr 1107/2009 (Dz.U. 2011 nr 284 poz. 1673 ze zm.), złożyć Zamówienie oraz być stroną Umowy Sprzedaży mogą jedynie Klienci będący osobami fizycznymi posiadającymi pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadającymi kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz.U. 2013 poz. 455 ze zm. t.j. Dz.U. 2024 r. poz.630)."
Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonać jedynie:
a. osoby pełnoletnie
b. które spełniają warunki wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin.
Wszystkie informacje związane z rodzajami zagrożenia podczas stosowania i kontaktu z produktem znajdziesz w karcie charakterystyki
Kujawsko - Pomorski Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa 85-377 Bydgoszcz, ul. Cieplicka 7 tel. 52/360 96 41 WOU-6011-41/07
ZAŚWIADCZENIE
Na podstawie art. 65 ust. 5 ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej (Dz. U. z 2007 r., Nr 155, poz. 1095) w związku z art. 64 ust. 1 i ust. 3 ustawy z dnia 18 grudnia 2003 r. o ochronie roślin (Dz. U. z 2004 r., Nr 11, poz. 94 z póź. zm.) na wniosek przedsiębiorcy z dnia 10 września 2007 roku zaświadcza się, że przedsiębiorca:
`Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jakub Chwieduk ul. Boh. Kragujewca 2/10 85-863 Bydgoszcz NIP 554-144-91-68
został wpisany w dniu 11 września 2007 r. pod nr 04/61/7262 do rejestru przedsiębiorców wykonujących działalność w zakresie obrotu środkami ochrony roślin
Zaświadczenie do wglądu na zakładce “ ETYKIETA I KARTA “
Dane producenta
Bros sp. z o.o.
Karpia 24
61-619 Poznań
Poland
biuro@bros.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.