• Preparat Odstrszający Gołębie i Inne Ptaki 100g Arox (R)

Symbol: AGRECOL-PG100

AROX Preparat odstraszający na gołębie i inne ptaki.

Brak towaru
20.12
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Cena przesyłki 0
Odbiór własnym kurierem 0
Odbiór Osobisty 0
Poczta Polska - Odbiór w punkcie 9.99
Poczta Polska 11
Poczta Polska Pobranie - Odbiór w punkcie 11.99
Poczta Polska Pobranie 13
Paczkomaty 24/7 13.8
Kurier DPD 14.99
Kurier DPD Pobranie 19.99
Dostępność Brak towaru
Waga 0.1 kg
EAN 5902341009641

image

Środek odstraszający gołębie i inne ptaki 100 g

Preparat w postaci granulatu do odstraszania gołębi i innych ptaków na zewnątrz pomieszczeń: trawniki, tereny przydomowe, śmietniki, parapety, dachy (stosowanie powszechne) oraz na placach zabaw (stosowanie profesjonalne). Efekt repelencyjny uzyskuje się po 3 dniach od zastosowania i utrzymuje się 9-21 dni, w zależności od miejsca i warunków atmosferycznych. Prawidłowo i regularnie stosowany skutecznie zniechęca ptaki do przebywania w miejscach zastosowania. Produkt do stosowania powszechnego i profesjonalnego.

Jak stosować AROX na gołębie i inne ptaki?

Zawartość saszetki delikatnie rozsypać nad daną powierzchnią, najlepiej przy użyciu pojemnika do rozsiewania granulatu. Zabieg przeprowadzać przy bezwietrznej pogodzie i nie stosować bezpośrednio przed opadami deszczu w celu uniknięcia zmycia preparatu. W przypadku opadów deszczu zabieg należy powtórzyć. Preparatu nie aplikować w miejscach, gdzie gołębie są dokarmiane. Dawkowanie: 1 saszetka preparatu (50 g) / 34 m². 2 saszetki preparatu (100 g) / 68 m².

Produkt zawiera bardzo gorzką substancję zabezpieczającą przed przypadkowym spożyciem.

Marka:

AROX

Przeznaczenie: Odstrasza gołębie
Forma:
Granulat
Pojemność: 100 g

Arox środki biobójcze

AROX środki biobójcze — skuteczna ochrona przed intruzami w domu i ogrodzie

W 2009 roku Agrecol powołał do życia markę Arox, obejmującą szeroką gamę produktów biobójczych. Najwyższa jakość preparatów, przekładająca się na ich wysoką skuteczność, nowoczesny design opakowań oraz bogaty, wciąż poszerzany asortyment, szybko wpłynęły na zbudowanie znaczącej pozycji na rynku. Stale prowadzone działania reklamowe zwiększyły rozpoznawalność marki na rynku.

Dbałość o środowisko naturalne została potwierdzona uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu zarządzania środowiskiem ISO 14001. Produkcją oraz prawidłowym funkcjonowaniem systemu zarządzania jakością ISO 9001 kieruje wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza. Projektowaniem opakowań wszystkich produktów, a także tworzeniem materiałów reklamowych, zajmuje się wrocławski oddział firmy – Agrecol Studio. Wieloletnia współpraca z klientami zaowocowała dużym doświadczeniem i bardzo dobrą znajomością rynku, dzięki czemu dział handlowy udziela realnego wsparcia przy budowaniu relacji z klientem indywidualnym i biznesowym.

AROX to nowoczesne technologie 

Nowoczesny i stale rozwijany park maszynowy umożliwia utrzymanie ciągłej produkcji asortymentu o najwyższej jakości. Własna flota spedycyjna daje gwarancję szybkich i terminowych dostaw do każdego miejsca w Europie. Jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom, jakie stawiają przed nami partnerzy handlowi oraz rynek.

AROX - innowacyjne rozwiązania

Nagrody i certyfikaty przyznane marce AROX

Arox jest laureatem wielu nagród, zarówno dla najbardziej rozwijającej się firmy, jak i nagród produktowych przyznawanych przez ważne dla branży instytucje i podmioty gospodarcze.

image

Produkty biobójcze marki AROX

W ofercie marki AROX możemy znaleźć następujące środki do zwalczania:

  • Sklep bardzo fajny, szybko wysyłają towar i miła obsługa. Towar zobaczymy czy działa.
    Sylwia (2021-07-13)
    Jakość
    Funkcjonalność
    Cena
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia