• Pompa Hydrofor Do Wody 1400W 6000l/h 50m HW 6000 FMS Premium AL-KO

Symbol: AL-KO 112852
1669.00
szt. Dodaj do ulubionych
Zamów w ciągu
a paczkę wyślemy dziś
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Produkt na zamówienie, czas realizacji do 10 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD Pobranie 0
Odbiór Osobisty 0
Kurier DPD 0
Zatowarowanie: 0 szt.
Waga 24 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 888 817 817

Zostaw telefon

Hydrofor AL-KO HW 6000 FMS Premium

image

 • Zintegrowany czujnik suchego biegu. elektroniczna kontrola w zbiorniku ciśnieniowym 
 • 5-stopniowa technika tłoczenia 
 • Zbiornik INOX i filtr XXL 
 • Niezawodny system kontroli przepływu 
 • Wytrzymały silnik z termicznym zabezpieczeniem przed przeciążeniem 
 • Cicha praca 

image

AL-KO HW 6000 FMS Premium to wysokiej jakości hydrofor, który jest łatwy w instalacji i wydajnie pompuje wodę.  Zestaw pozwala utrzymać stałe ciśnienie w instalacji hydraulicznej, dzięki czemu będzie świetny do zaopatrywania w wodę domu i ogrodu. Hydrofor zamontowany ma system pomiaru przepływu „Flow-Control-System” który zapewni inteligentne, elektroniczne sterowanie pracą pompy. System FCS nadzoruje pracę instalacji przez całą dobę i zabezpiecza pompę przed pracą na sucho. Jeżeli zabraknie wody, pompa natychmiast się wyłączy i zniknie ryzyko jej przegrzania. 

image

Zawsze wszystko pod kontrolą – Dzięki Flow Measurement System wszystkie parametry robocze, takie jak ilość tłoczonej cieczy lub ciśnienie, wyświetlane są na cyfrowym wyświetlaczu. W ten sposób aktualne parametry robocze można zawsze odczytać i w razie potrzeby, w łatwy sposób zmienić.

image

W pompie HW  6000 FMS Premium zamontowano ponadto bardzo duży filtr w rozmiarze XXL, który chroni pompę i zawór przeciwzwrotny przed zanieczyszczeniem.  W ten sposób zapewnia nieprzerwaną pracę urządzenia. Filtr możemy łatwo wyjąć do czyszczenia lub wymiany. Maksymalna wysokość podnoszenia wody wynosi 60 m, a woda zasysana jest z max głębokości 8 m. Wydajność pracy pompy dochodzi do 6000 l/h. Pompa współpracuje z przyłączami o średnicy 1 cala. Duży zbiornik o pojemności 20 l ze stali szlachetnej (INOX).

image

Cicha praca  - Hydrofor HW 6000 FMS Premium  zamontowany w na stałe w domu lub piwnicy nie tylko zapewnia stałe ciśnienie i automatyczne załączanie podczas czerpania wody – dodatkowo pracuje bardzo cicho, jej maksymalny poziom hałasu wynosi 73 dB (A).

Wydajność i oszczędność - Urządzenie hydroforowe HW 6000 FMS o współczynniku sprawności ponad 30% jest bardzo wydajna i energooszczędna. Dodatkowo zużycie energii można zmniejszyć o 15% poprzez przełączanie na Eco Mode.

image

Dane techniczne :

 • Ciśnienie wyłączenia: 4.0
 • Napęd pompy: 5-stopniowy
 • Filtr: tak
 • Max. Wysokość tłoczenia w m: 60.0
 • Wyświetlacz ciśnienia: LCD-Display
 • Marka: AL-KO
 • Linia produkcyjna: Premium
 • Waga netto w kg: 20.8
 • Poziom hałasu [dB (A)]: 71.0
 • Klucz filtra: tak
 • Moc silnika w watach: 1400.0
 • Średnica rury: G 1" (33,3 mm)
 • Max. Ciśnienie w barach: 4.0
 • Waga brutto w kg: 24.0
 • Średnica linii ssącej: G 1" (33,3 mm)
 • Ciśnienie włączenia: 2.0
 • Objętość zbiornika: 20.0
 • Maksymalna wysokość podnoszeni: 8.0
 • Ochrona przed suchobiegiem: tak
 • Przełącznik ciśnienia: elektronicznie

image

AL-KO KOBER GROUP została założona w 1931 roku przez Aloisa Kobera. Z małej ślusarni w bawarskim mieście Großkötz koło Günzburga staliśmy się globalnym graczem na rynku techniki ogrodowej, wentylacji oraz motoryzacji, obecnym dziś na całym świecie.

image

AL-KO to nowoczesna firma z bogatym dziedzictwem, od pokoleń łączy efektywne zarządzanie ze zrównoważoną solidnością. Naszym celem jest długoterminowe zabezpieczenie istniejących obszarów biznesowych poprzez koncentrację firmy na nowych, pionierskich technologiach. Odpowiedzialna współpraca i wspólna wola sukcesu są podstawą innowacyjnych rozwiązań technicznych i najwyższego poziomu jakości, dzięki czemu jesteśmy o krok przed konkurencją.

AL-KO to sprawdzona przez profesjonalistów i ceniona przez właścicieli ogrodów na całym świecie marka sprzętu ogrodowego, zapewniająca bezpieczeństwo, komfort i radość z użytkowania zieleni. Troszczymy się o jakość życia naszych klientów nie tylko podczas pracy w ogrodzie. Angażujemy się w ważne inicjatywy lokalne i aktywności na świeżym powietrzu, które mają pozytywny wpływ na komfort i zdrowie ludzi. 

U podstaw wszystkiego, co robimy, leży zrównoważony rozwój naszych produktów, a także poczucie odpowiedzialności społecznej wobec naszych pracowników i szerszego społeczeństwa. Dlatego każdego dnia staramy się nieco bardziej ucieleśniać naszą społeczną odpowiedzialność biznesu – abyśmy mogli zapewnić, że nasza ziemia pozostanie miejscem do życia również dla przyszłych pokoleń!

Wysoka jakość produktów AL-KO. Zaprojektowane w Niemczech. Wyprodukowane w Austrii

image

Zawsze o krok do przodu

AL-KO to narzędzia ogrodnicze zaprojektowane w Niemczech. Niedaleko  Günzburga, w bawarskiej miejscowości Kötz od ponad 40 lat projektujemy i rozwijamy technologię narzędzi ogrodniczych, które łączą w sobie ducha innowacji, najwyższą jakość i najnowocześniejszą technologię. Zawsze szukamy optymalnego rozwiązania dążąc do tworzenia przyszłości.

Jakość, która przekonuje

AL-KO to kosiarki wyprodukowane w Austrii. To właśnie tutaj, w spokojnym Obdach w Styri produkujemy nasze wysokiej jakości narzędzia ogrodowe od 1966 roku. Zawdzięczamy to elastyczności i bezpieczeństwu firmy rodzinnej, której celem jest od zawsze spełnianie potrzeb naszych partnerów handlowych i klientów. 

Produkty AL-KO sprawią więcej radości w Twoim ogrodzie.

Po rozpoczęciu produkcji pierwszej kosiarki w 1966 roku staliśmy się jednym z liderów rynku w segmencie narzędzi ogrodniczych. Od tego czasu rozwijamy nasze elektronarzędzia z dużą starannością, kreatywnością i techniczną perfekcją i zawsze myślimy o krok do przodu.

W ofercie AL-KO znajdą Państwo urządzenia ogrodnicze do pielęgnacji trawnika:

Oraz do pielęgnacji drzew i krzewów:

Czy też inne narzędzia przydatne w naszych domach i ogrodach:

Naszą myślą przewodnią QUALITY FOR LIFE jest wyjątkowa jakość produktów i usług oferowanych przez AL-KO. Komfort, radość i bezpieczeństwo to kluczowe elementy dla osiągnięcia satysfakcji klienta.

Naszym celem jest poprawa jakości życia naszych klientów i pracowników na całym świecie. Doskonalenie wymaga ciągłego rozwoju.

image

image

Najwyższa jakość i radość z technologii opracowanej w Niemczech: kupując narzędzie ogrodnicze AL-KO dokonałeś naprawdę dobrego wyboru. Będziesz się nim cieszyć przez długi czas. Dajemy na to nasze słowo i co najmniej dwuletnią gwarancję producenta na nowe produkty, którą można przedłużyć do 5 lat w ciągu 30 dni od dnia zakupu jeśli zarejestrujesz produkt. Wszystko możesz wykonać wypełniając bezpłatny wniosek online.

Twoje korzyści

 • do 5 lat gwarancji producenta: Przedłużenie okresu gwarancji aż do 5 lat (dotyczy wybranych produktów zgodnie z warunkami gwarancji)
 • Bezpieczeństwo: Używając urządzenia zgodnie z przeznaczeniem (zgodnie z instrukcją obsługi), nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów naprawy
 • Miejsce zakupu: Gwarancja dotyczy wszystkich urządzeń AL-KO & solo® by AL-KO zakupionych w Polsce - niezależnie od tego czy zostały zakupione u wyspecjalizowanych sprzedawców, w sklepach z narzędziami czy w sklepie internetowym.
 • Niezawodny serwis: Dzięki rozległej sieci autoryzowanych partnerów serwisowych i obsłudze klienta otrzymasz kompetentną i szybką pomoc w przypadku napraw. 

Trzy proste kroki

 1. Kup produkt (Pamiętaj o przeglądzie zerowym) i zarejestruj urządzenie w naszym formularzu Rejestracji produktu w ciągu 30 dni od dnia zakupu.
 2. Wydrukuj kartę okresowych przeglądów (kliknij w link i pobierz) wraz z dowodem zakupu w przypadku roszczenia gwarancyjnego.
 3. Wykonuj  przeglądy w autoryzowanych punktach serwisowych i uzyskaj potwierdzenie w karcie przeglądów.

W celu rejestracji produktu wypełnij poniższy formularz:

Al-KO gwarancja

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia