• Opryskiwacz Ciśnieniowy Plecakowy 16L z Lancą Teleskopową 65cm-115cm i Regulowaną Dysza Titan Marolex

Symbol: MAR CT16
474.00
szt. Dodaj do ulubionych
Zamów w ciągu
a paczkę wyślemy dziś
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w 24 godziny
Cena przesyłki 23.99
Odbiór Osobisty 0
Kurier DPD 23.99
Kurier DPD Pobranie 26.99
Zatowarowanie: 1 szt.
Waga 5.07 kg
EAN 5904235000550

Zamówienie telefoniczne: +48 888 817 817

Zostaw telefon

image

Jeżeli potrzebujesz sprzętu do poważnej pracy, to titan™ sprawdzi się idealnie. Duża pojemność, wygoda użytkowania i opatentowane rozwiązania. Z opryskiwaczem titan™ możesz zostać tytanem pracy i nawet się nie zmęczysz.

Dane techniczne:

  • pojemność całkowita: 18,30 L
  • pojemność robocza: 16 L
  • ciśnienie: 0,4 MPa
  • waga netto: 4 kg
  • wysokość: 610 mm

Blokada zaworu dozującego

Zawór dozujący zintegrowany z rączką Marolex pozwala na bardziej komfortową pracę. Blokada zmniejsza obciążenie mięśni dłoni podczas długiej pracy z opryskiwaczem. Wciśnięcie i przesunięcie przycisku zaworu dozującego do przodu blokuje go w pozycji otwartej bez konieczności trzymania przycisku.

image

Bezotworowe mocowanie

Bezinwazyjne mocowanie podstawy zbiornika gwarantuje jego szczelność dzięki wyeliminowaniu otworów montażowych. To rozwiązanie zapewnia integralność zbiornika  zapobiegając przeciekaniu na połączeniach stosowanych tradycyjnie.

image

Szklane elementy zaworowe (GVS)

Szklane elementy w zaworach pompy (GVS) są odporne na środki chemiczne przez co zapewniają długotrwałą pracę pompy. Szkło jest materiałem odpornym na niemal każdy rodzaj środków, co zostało wykorzystane w opatentowanej przez nas konstrukcji pompy. 

image

Dodatkowe uszczelnienia zabezpieczające

Stosowane w naszych opryskiwaczach dodatkowe uszczelnienia zwiększają bezpieczeństwo pracy i ograniczają ryzyko przecieku na połączeniach. Gwarancja szczelności w opryskiwaczach jest dla nas wyjątkowo ważna tak jak bezpieczeństwo użytkownika oraz wpływ na środowisko naturalne.

image

Miękkie profilowane pasy

Marolex stawia na ergonomię i wygodę użytkownika, dlatego stworzyliśmy miękkie, wodoodporne pasy nośne, gwarantujące wygodę i dopasowywanie się do kształtu ciała. Płynna regulacja pozwala dostosować długość i ułożenie pasów optymalnie do różnego wzrostu i wymiarów ciała użytkownika.

image

Trójwarstwowy zbrojony wąż

Wszystkie węże w naszych opryskiwaczach wyposażone są w dodatkowe wewnętrzne zbrojenie, zwiększające wytrzymałość na ciśnienie i czynniki zewnętrzne. Nasze węże odporne są na zginanie, pękanie oraz rozciąganie. Trójwarstwowa budowa to jakość bez kompromisów.

image

Dysza z regulacją strumienia

Dysze w naszych opryskiwaczach posiadają płynną regulację konta oprysku od bardzo szerokiego aż do jednolitego strumienia. Wystarczy jedna dysza, której można używać zarówno do podlewania jak i do zamgławiania. 

image

Zabezpieczenie przeciwpyłowe (APS)

Wszystkie lance teleskopowe wyposażone są w zabezpieczenie przeciwpyłowe APS, zapobiegające dostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza lancy. Dzięki takiemu rozwiązaniu uznawane są za jedne z najbardziej niezawodnych urządzeń tego typu na rynku.

image

Ekologiczne opryski drzew owocowych

Każdy właściciel sadu, traktuje okres wiosenny jako przygotowanie przyszłych zysków. Wczesną wiosną warto dokonać ekologicznych oprysków miedzianem lub olejem parafinowym aby zabezpieczyć sad przed pasożytami, nie szkodząc jednocześnie tak bardzo niezbędnym pszczołom i innym zapylaczom. Zdrowy sad to gwarancja zdrowych owoców.

image

Opryski insektycydami

Mszyca to niemal coroczna plaga plantatorów. Okresowe opryski krzewów owocowych ochronią cię przed stratami plonów. Dzięki dużej pojemności, z opryskiwaczem titan na plecach możesz wejść między krzaki truskawek czy malin bez potrzeby pryskania całej plantacji i omijając owoce.

image

Opryski preparatami grzybobójczymi

Wiosenne opryski winorośli, nachylone południowe zbocze to teren niedostępny dla sprzętu rolniczego. Jedyna możliwość to mobilność jaką daje opryskiwacz plecakowy. Pompa posiadająca aż minutę utrzymania ciśnienia i długa lanca teleskopowa skracają czas niezbędny do wczesnowiosennych oprysków do minimum.

image

Ochrona przed mchem na dachówkach

Wygodne i stabilne pasy nośne otwierają przed tobą zupełnie nowe zastosowania. Z opryskiwaczem na plecach możesz bezpiecznie i wygodnie wejść na drabinę aby opryskać dachówki przeciwko mchowi. Możliwość doposażenia w lancę 3-metrową zwiększa twój zasięg prawie 3-krotnie w porównaniu do lancy teleskopowej.

image

Ochrona upraw leśnych

Las to ciężki teren, a dbanie o leśne szkółki drzew to ciężka praca, którą należy sobie ułatwiać. Wybór z pośród 3-ech pojemności i kompatybilność z lancą doglebową czynią z opryskiwacza titan nieocenioną broń z larwami, niszczącymi korzenie drzew w uprawach leśnych.

image

Aplikacja płynnych nawozów

W opakowaniu z częściami zamiennymi znajdziesz również dodatkową dyszę 1 mm, która zaprojektowana  jest z myślą o nawozach. Zielona dysza pozwala stworzyć mikro mgiełkę rozbijającą nawóz na mikroskopijne krople, które lepiej wchłaniane są przez rośliny. Dla jeszcze większej wydajności warto zastosować lance wielodyszowe aby maksymalnie wykorzystać możliwości nawożenia upraw.

image

Marka: Marolex
Przeznaczenie: Opryskiwacz ciśnieniowy, plecakowy do dużych powierzchni uprawnych
Lanca:
Teleskopowa wyposażona w zabezpieczenie przeciwpyłowe, które chroni przed zanieczyszczeniami
Dysza:
Posiada płynna regulację kąta oprysku od bardzo szerokiego do jednolitego strumienia
Wąż:
Trójwarstwowy, zbrojony wytrzymały na ciśnienie, czynniki zewnętrzne, odporne na zginanie, pękanie i rozciągane
Dodatkowe walory:
Bezotworowe mocowanie zbiornika, blokada zaworu dozującego, szklane elementy w zaworach, dodatkowe uszczelnienie zbiornika
Pasy nośne:
Miękkie, profilowane, wodoodporne, dopasowują się do kształtu ciała, płynna regulacja długości pasów
Wykorzystanie:
Do wszelkiego rodzaju oprysków nawozami, preparatami ochronnymi do roślin oraz herbicydami
Dane techniczne:
Pojemność całkowita - 18,3 litra (robocza 16 litrów), ciśnienie 0,4 MPa, wysokość 610 mm
Waga netto:
4 kg
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia