Marzy Ci się soczysty zielony trawnik wokół posesji? Potrzebujesz odżywczych traw pastewnych dla swoich zwierząt? A może zamierzasz zadbać o wysokiej jakości murawę sportowego boiska? We wszystkich przypadkach postaw na trawę sprawdzonych renomowanych marek. Trawa Barenbrug to propozycja prosto od doświadczonego producenta i wieloletniego faworyta na rynku nasion traw.

Barenbrug trawa – dobierz mieszankę do swoich potrzeb!

W zależności od indywidualnych potrzeb dobierz mieszankę traw, która będzie najbardziej odpowiadała Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy najczęściej wybierane mieszanki trawBarenbrug.

Trawa Barenbrug Bar Power RPR

Prawdziwa gratka dla właścicieli trawników, którzy lubią spędzać dużo czasu w ogrodzie. Ten gatunek traw jest wyjątkowo wytrzymały na deptanie po nim, dlatego zaleca się go zwłaszcza osobom aktywnie wypoczywającym na swoim trawniku.

Trawa wolnorosnąca Barenbrug Mow Saver

Wolno rosnąca trawa Barenbrug Mow Saver stanowi idealną propozycję dla osób, które wolałyby zaoszczędzić czas spędzony przy porządkowych pracach ogrodowych i chciałyby ograniczyć koszenie trawnika do minimum. Ta mieszanka traw została stworzona tak, aby maksymalnie wydłużyć jej wzrost, dzięki czemu źdźbła trawy Mow Saver wyrastają silniejsze i zdrowsze. Natomiast częstotliwość koszenia spada nawet o 35%!

Trawa reprezentacyjna Barenbrug Shadow & Sun

Jeżeli marzy Ci się reprezentacyjny, krótko przystrzyżony trawnik wokół posesji, ta mieszanka traw jest stworzona właśnie dla Ciebie. Możesz skosić go na wysokość zaledwie 12 mm, w dodatku trawa ta doskonale poradzi sobie zarówno w miejscu mocno nasłonecznionym, jak i w cieniu.

Trawa odporna na suszę Barenbrug Water Saver

Ta mieszanka traw przeznaczona jest szczególnie dla osób, które chciałyby mieć piękny trawnik, ale nie mają zbyt wiele czasu na regularne podlewanie go. Jeżeli posiadasz działkę za miastem, będzie to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Doskonale sprawdzi się również w regionach, gdzie panują wyjątkowo wysokie temperatury.

Trawa regeneracyjna Barenbrug SOS Quick Repair

Trawa regeneracyjna stanowi świetne rozwiązanie dla błyskawicznego uzupełnienia ubytków w trawniku. Susza, choroby czy przesadna eksploatacja trawnika sprawiają, że rośliny częściowo obumierają lub stają się osłabione. Na szczęście z pomocą przychodzi regeneracyjna mieszanka nasion otoczonych odżywczymi składnikami, która szybko kiełkuje nawet w niskich temperaturach. Dzięki temu możesz odnowić swój trawnik niemal o każdej porze roku.

Trawa Barenbrug – jak wysiewać?

Większość mieszanek nasion Barenbrug przeznaczonych jest do wysiewu pomiędzy kwietniem a październikiem, kiedy temperatura nie spada poniżej 10°C. W tym okresie trawy mają optymalne warunki do kiełkowania oraz późniejszego wzrostu. Przed wysiewem należy odpowiednio przygotować teren przeznaczony na trawnik. Należy usunąć starą trawę, następnie przekopać, wyrównać i utwardzić glebę. Na okres dwóch tygodni przed wysiewem traw warto również opryskać ziemię preparatem chwastobójczym. Bezpośrednio przed sianiem należy zagrabić glebę, nasiona umieścić w miejscach bruzd, a następnie przykryć niewielką warstwą ziemi oraz obficie nawodnić.

Barenbrug trawa – na trawnik i nie tylko

Barenbrug trawa to trawa nie tylko gazonowa, ale również pastewna czy przeznaczona na boiska. Barenbrug sport to mieszanki traw idealne na murawy do uprawiania rozmaitych dyscyplin sportowych, tj. golfa, hokeja na trawie czy piłki nożnej. Barenbrug łączy walory estetyczne z praktycznymi, dlatego pośród produktów tej marki z pewnością odnajdziesz trawę dostosowaną do swoich potrzeb i preferencji.

Trawa Barenbrug – wysoka jakość w korzystnej cenie

Trawa Barenbrug dostępna w naszym sklepie ogrodniczym to wysokiej jakości produkty dostępne w konkurencyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę i zamów mieszankę, która sprosta Twoim oczekiwaniom. Zapraszamy!

Barenbrug posiada ponad 100-letnie doświadczenie w hodowli i produkcji nasion traw oraz sprzedaży traw pastewnych i gazonowych na całym świecie. Posiada swoje przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. 

Do Państwa dyspozycji oddajemy wszystkie dostępne i w pełni przystosowane do polskich warunków klimatycznych mieszanki traw marki Barenbrug. W ofercie znajdują się mieszanki traw uniwersalnych - dekoracyjne, mieszanki sportowe, trawy odporne na suszę, mieszanki traw pastewnych, lucerny oraz nawozy.

Royal Barenbrug Group to najwyższa jakość, co potwierdzić może fakt obecności mieszanek traw tej marki na największych stadionach piłkarskich, również na nich rozgrywano mecze podczas Euro 2012.