Nawozy Substral Osmocote

Charakteryzuje się specjalną formulacją nawozu, każda granulka otoczona jest naturalną żywicą. Po zastosowaniu nawozu Osmocote przez otoczkę wchłaniana jest woda do wnętrza żywicznej granulki i rozpuszcza zawarte w niej składniki pokarmowe. Dzięki takiemu zastosowaniu składniki pokarmowe stopniowo uwalniają się na zewnątrz do gleby. Szybkość uwalniana uzależniona jest od wilgotności podłoża oraz temperatury. Jest to odpowiednie zjawisko do szybkości wzrostu roślin im cieplej, tym szybciej rosną, a więc rośliny wymagają więcej pożywienia.

 

Jakie nawozy Osmocote oferujemy?

Przygotowaliśmy nawozy Osmocote do trawników, iglaków, kwiatów — w tym rododendronów. To nowoczesne produkty zawierające cenne mikroelementy i makroelementy, które ze wsparciem żywicy wspomagają wzrost i zdrowie roślin. Niezależnie czy hodujesz kwiaty doniczkowe, czy nawozisz drzewa oraz rośliny w swoim ogrodzie, sięgnij po skuteczny nawóz Osmocote. Sprawdź ofertę producenta dostępną w GardenFlora. Zachęcamy do zakupów i kontaktu. 

 

Nawóz Osmocote do kwiatów, trawnika, iglaków | Jak działają?

Osmocote nawóz do trawy długodziałający pielęgnuje trawnik podczas całego sezonu. Produkt codziennie przez 6 miesięcy uwalnia małe dawki swoich składników, dzięki czemu trawa utrzymana jest w doskonałej kondycji. Nawóz Osmocote do kwiatów działa aż 5 razy dłużej niż standardowy granulat, a także zawiera do 90% składników pokarmowych, które pobierają rośliny. Z kolei nawóz Osmocote do iglaków przeciwdziała brązowieniu igieł i jest niezwykle łatwy w użyciu — wystarczy rozsypać go wokół drzew i wymieszać z otaczającą je glebą. 

 

Osmocote nawóz do roślin | Zalety 

Decydując się na nawóz Osmocote do trawnika, kwiatów, warzyw lub iglaków zapewnisz im zdrowy wzrost i nasycony kolor. Rośliny zdecydowanie lepiej poradzą sobie w trudnych warunkach i nie zostaną dotknięte przez choroby. Kup nawóz Osmocote do warzyw oraz Osmocote nawóz do kwiatów, by codziennie dostarczać im wsparcie w postaci cennych składników. 

Zobacz także: Nawozy Magiczna Siła i nawozy 100 dni