Zdrowy rozwój roślin jest możliwy dzięki zastosowaniu wysokiej jakości nawozów o sprawdzonym składzie. Produkty z asortymentu Azofoska przeznaczone zostały do uprawy owoców, warzyw, roślin — w tym drzew iglastych. W ofercie dostępne nawozy w różnych formach i pojemnościach. Niezależnie, czy zajmujesz się hodowlą kwiatów doniczkowych, czy może dbasz o owoce i warzywa w grządkach, nawozy ogrodnicze Azofoska sprawdzą się w 100%. Poznaj asortyment i sposób działania poszczególnych produktów i dobierz je do własnych potrzeb

Nawozy ogrodnicze Azofoska | Jak działają?

Każdy nawóz ogrodniczy Azofoskaskłada się z bogatych mieszanek mikroelementów i makroelementów, które odżywają rośliny, owoce oraz warzywa, zapewniając im dobry wzrost i piękne, nasycone kolory. Za ich sprawią, hodowana przez nas roślinność nie będzie dotknięta przez choroby, przez co uzyskamy bogate plony. Dzięki różnym formom aplikacji nawozów pozwala na wygodną pracę i dostosowania produktów do wymagań każdej z roślin — przykładowo granulat umożliwia równomierne nałożenie i lepsze rozprowadzenie składników odżywczych.

Sposobem na zadbany trawnik są nawozy ogrodnicze Azofoska wieloskładnikowe, wyróżniające się wysoką zawartością azotu, potasu i fosforu. Jeżeli do tej pory zmagasz się z prześwitami w swoim trawniku i suchą trawą, skorzystaj z oferty nawozów wieloskładnikowych. Odpowiednio dobrane składniki łatwo przyswajają się poprzez system korzeni i korzystnie wpływają na koloryt oraz rozwój roślin. 

Do upraw warzyw i owoców wykorzystuje się specjalny rodzaj nawozów. Produkty stworzone z myślą o ich pielęgnacji zawierają między innymi mangan, miedź, żelazo oraz cynk. O czym warto pamiętać — żaden z produktów nie posiada chlorków! Skondensowana formuła umożliwia nawożenie jedynie przy niewielkiej ilości produktu, w jednoczesnych zapewnieniu doskonałych walorów smakowych i plonów o nasyconych kolorach. 

Firma oferuje także nawóz uniwersalny ogrodniczy Azofoska — produkt o szybkim i wszechstronnym zastosowaniu. Wykorzystasz go do każdego typu roślin, warzyw i owoców.