Wojna pomiędzy człowiekiem, a jego największymi wrogami - kuną i kretem zostaje zażegnana! Zwyciężył człowiek z pomocą jednego woreczka. Poznaj nowe produkty do walki z kunami i kretami.

Co wyróżnia Kunagone?

Skuteczność odstraszaczy oparta jest na instynktownych zachowaniach zwierząt płoszonych przez swoich naturalnych wrogów. Każdy magiczny woreczek zawiera unikalną mieszankę włosia kilku psów różnej rasy wyselekcjonowanych z wybranych salonów groomerskich. Całość poddana jest obróbce termicznej z dodatkiem substancji zapachowych odstraszających dzikie zwierzęta oraz wosku roślinnego przedłużającego działanie produktu. 

Kilka słow o firmie KUNAGONE:

"KUNAGONE powstało z potrzeby stworzenia łatwego, a zarazem unikalnego rozwiązania odstraszającego dzikie zwierzęta. Chcieliśmy, aby produkt przy tym był ekonomiczną alternatywą dla dostępnych już rozwiązań.
Dzięki naszej wspólnej wiedzy oraz analizie szkód wyrządzanych przez kuny opracowaliśmy nasz pierwszy produkt KUNAGONE na kuny, który został poddany wielu wyzwaniom. Testy przeprowadzone w gospodarstwach domowych jak i w samochodach na terenach, gdzie występowały przypadki szkód wywoływanych przez kuny, dały pozytywne rezultaty."

Kunagone na kuny

Kunagone na kuny to naturalny odstraszasz na zwierzęta. Skutecznie chroni przed dzikimi zwierzętami. Unikalna mieszanka włosów różnych ras psów wraz z dodatkiem substancji zapachowych zapewnia efektywne działanie. Sposób użycia jest prosty i natychmiastowy. Wystarczy umieścić woreczek w problematycznym miejscu.

Dlaczego Kunagone na kuny?

  • Chroni przed kunami - specyficzna mieszanka sierści psów skutecznie odstrasza kuny.
  • Na poddasze lub do auta- woreczek możesz umieścić pod maską samochodu lub na poddaszu Twojego domu.
  • Długotrwałe działanie- woreczki uwalniają zapach w sposób ciągły, nawet do trzech miesięcy.

Kunagone na krety

Kunagone na krety to produkt opierający się na instynktownych zachowaniach zwierząt. Emanuje intensywnym zapachem w korytarzach stworzonych przez krety na terenie objętym przez Ciebie specjalną ochroną. Unikalna mieszanka włosów różnych ras psów wraz z dodatkiem substancji zapachowych zapewnia efektywne działanie. Sposób użycia jest prosty i natychmiastowy. Wystarczy umieścić woreczek w problematycznym miejscu.

Dlaczego Kunagone na krety?

  • Chroni przed kretami - specyficzna mieszanka sierści psów skutecznie odstrasza krety.
  • Zabezpiecza trawniki - woreczek umieszcza się w kopcu, który kret wykonał na trawniku.
  • Długotrwałe działanie- woreczki uwalniają zapach w sposób ciągły, nawet do trzech miesięcy.
  • Naturalny odstraszasz - specyficzne mieszanki zapachowe naturalnie odstraszają dzikie zwierzęta.