Wiodące technologie wśród traw!

Idealne mieszanki do wszystkich zastosowań

Brązowe plamy, chwasty, łysiny, za dużo koniecznych zabiegów pielęgnacyjnych itp... Właśnie tego chce uniknąć każdy właściciel trawnika. Zastosowanie mieszanek Barenbrug sprawia, że te problemy odejdą w przeszłość. Nieatrakcyjny trawnik z pewnością nie dodaje ogrodowi uroku. Jeśli więc chcesz mieć piękny ogród, zacznij od trawy. Barenbrug z radością pomoże Ci wybrać mieszankę odpowiednią do Twoich potrzeb.

Bogate portfolio

Barenbrug opracował uniwersalne portfolio mieszanek nasion traw, dla większości trawników. Używamy wyłącznie najlepszych odmian traw, tworząc z nich najwyższej jakości mieszanki. Jak to możliwe, że tak małe nasionko mieści w sobie tak zaawansowaną technologię? Wydaje się niepojęte, ale to prawda. Istnieją odmiany traw, których nasiona szybko kiełkują; trawy, które mogą rosnąć w najgłębszym cieniu; trawy, które zniosą nawet najintensywniejsze deptania, a nawet odmiany, których nie trze tak często kosić! Mamy rozwiązanie na każdą okazję.

Mamy nosa do innowacji

Hodowla i ulepszenie odmian traw to dla Barenbrug kwestie kluczowe; stworzenie nowej odmiany zajmuje około piętnastu lat. Barenbrug jest liderem na tym wysoce wyspecjalizowanym rynku, ponieważ od samego początku, tj. od roku 1904, stawialiśmy na innowacyjność. Przez te wszystkie lata opracowaliśmy wiele innowacyjnych produktów, których stworzenie było według wielu niemożliwe. Jako przykład mogą służyć stworzone przez nas odmiany traw, które niemal nie potrzebują podlewania, czy też takie, które wymagają koszenia znacznie rzadziej niż standardowe trawniki, a także takie, które doskonale regenerują się nawet po mocnych uszkodzeniach.

Wyznaczamy szlaki dzięki wyjątkowym właściwościom naszych produktów

W Barenbrug wierzymy, że naszą utrzymującą się przewagę nad konkurencją zawdzięczamy temu, iż nieustannie opracowujemy wyjątkowe produkty. Są one dostępne wyłącznie w Barenbrugu. Myślicie, że to tylko slogan reklamowy? Sprawdźcie, co mówią profesjonaliści. Referencje od naszych klientów potwierdzają, że naszymi murawami sukces jest murowany. Producenci darni, ogrodnicy, zarządcy terenów zielonych czy boisk sportowych (greenkeeperzy) pokazują nam, jak ogromną poprawę można osiągnąć, stosując najlepsze mieszanki. Spróbuj sam i przekonaj się o jakości traw Barenbrug!

image

SOS Lawn Repair - Najszybsze rozwiązanie przywracające świetność trawnikowi!

Mieszanka SOS Lawn Repait do regeneracji trawników, zawiera nasiona odmian szybko kiełkujących, nawet w niskich temperaturach (już od 4° C). SOS można stosować przez cały rok. Po zastosowaniu SOS Lawn Repair Twój trawnik będzie jak nowy.


 

Mow Saver Oszczędność czasu, mniej skoszonej trawy!

Tajemnica sukcesu mieszanki MOW Saver tkwi w zastosowaniu odmian nisko rosnących, dzięki czemu ulość skoszonej trawy jest mniejsza. Pozwala to obniżyć częstotliwość koszenia nawet o 35%. Wolny wzrost sprawia, że mieszanka ta świetnie nadaje się na trawniki pielęgnowane przez roboty koszące i kosiarki z funkcją mulczowania.Bar Power RPR Ultramocny, samoregenerujący się trawnik!

Bar Power RPR to odmiana życicy trwałej tworząca poziome rozłogi, cechująca się niezwykłą wytrzymałością i zdolnością regeneracji. Jest to pierwsza odmiana życicy trwałej o takich właściwościach. Dzięki tym cechom świetnie nadaje się ona do obsiewania intensywnie użytkowanych terenów sportowych, ponieważ nawet w warunkach ekstremalnej eksploatacji, murawa zachowuje gęstość. Bar Power RPR to najlepszy wybór na boiska sportowe i trawniki intensywnie uzytkowane.Shadow Piękna i gęsta darń w cieniu i na słońcu.

Specjalnie opracowana mieszanka, zawierająca trawy tolerujące zacienienie. Ta wyjątkowa mieszanka doskonale daje sobie radę przy niskim natężeniu światła słonecznego, w cieniu oraz w słońcu (jeśli zapewnimy jej podlewanie).


Water Saver Pokonaj suszę dzięki trawnikowi, którego nie trzeba tak często podlewać!

Przedłużające się okresy suszy mogą być przyczyną poważnych uszkodzeń trawnika. Mieszanka Water Saver zapobiega takim problemom. Pozostaje ona zielona nawet wtedy, gdy inne trawniki schną.


Mamy nosa do innowacji

Przedstawiamy nowe mieszanki nasion traw, które zastępują dotychczasowe Wam znane produkty takie jak: Green Universal, Shadow Gazon, Exclusor oraz Sport.

Nowe mieszanki to zupełnie "inna liga" produktów. Dosłownie!

Zawierają bowiem technologie dostępne dotychczas tylko dla profesjonalistów z pól golfowych i boisk sportowych. teraz te innowacje możemy zaoferować również pozostałym klientom.

Nowe mieszanki Barenbrug

Kup w sklepie

Bar Power RPR Play & sport zastępuje Green Universal i Sport.

Nowa mieszanka zawiera teraz życicę RPR, która świetnie sprawdza się na trawnikach intensywnie użytkowanych ale jest też bezkonkurencyjna na uniwersalnych trawnikach przydomowych.

Kup w sklepie

Shadow & sun zastępuje Exclusor, Gazon Elite oraz Shadow Gazon.

Nowy Shadow tworzy piękny trawnik reprezentacyjny zarówno w warunkach zacienionych jak i w pełnym słońcu (przy odpowiednim podlewaniu).

Kup w sklepie

Water Saver Dry & strong

Oprócz nowego opakowania znajdziecie tutaj jeszcze lepsze odmiany kostrzewy trzcinowej.


Kup w sklepie

SOS Quick repair - to również nowość nieposiadająca odpowiednika

Mieszankę tę stosujemy tylko do regeneracji istniejących już trawników, nie stosujemy jej do wysiewu nowych trawników.