Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. - Dowiedz się więcej - Zamknij komunikat

Zestaw Do Dezynfekcji Basenu z Miernikem Fotometrycznym Starter Set 2 Chemoform

Więcej informacji
SKU0599-984 W
StanNowy
ProducentChemoform
Czas Dostawy1-3 Dni
Koszt Dostawy12 zł

Zestaw Starter SET 2

Opakowanie produktu może różnic się od otrzymanego - spowodowane jest to tym że producent często zmienia etykiety produktu.

Zestaw zawiera:
- 1kG Chemochlor T-Granulat 65,
- 1L Flockfix płynny,
- 1,5kg Regulator pH-minus granulat,
- 1L Alba, 1 Miernik fotometryczny
- 1 Elementarz basenowy.

Stosowanie:
Chemochlor T 65 stały preparat chlorowy (56% chloru) w formie granulek do szybkiej, szokowej dezynfekcji wody basenowej. Przeznaczony jest do likwidacji bakterii glonów i mikroorganizów w basenie, co umożliwia kąpiele w bardzo krótkim czasie po dezynfekcji.
Środek stosowany jest zarówno przy pierwszym napełnianiu basenu, jak i w przypadku, gdy poziom chloru jest za niski, woda została zaniedbana (ściany basenu są śliskie, woda staje się mętna i zmienia kolor, tworzą się algi).
Alba służy profilaktyce przeciw inwazji glonów. Systematyczne dozowanie zapobiega rozwojowi glonów. Pylenie oraz ulewy przyśpieszają wzrost glonów. W takich okolicznościach wskazane jest podwojenie dozowanej dawki.
Flocfix preparat w płynie służy do usuwania zmętnień w wodzie, szczególnie nadający się do ręcznego dozowania (dla prywatnych basenów), bardzo szybko tworzy duże płatki z zanieczyszczeń wody , dzięki czemu łatwiej wyłapuje je filtr lub siatka. Mozna stosować bezpośrednio lub rozcieńczać.
pH MINUS granulat obniża poziom współczynnika pH w wodzie basenowej, z wartości alkalicznej (ponad 7,6) do poziomu idealnego (7,0-7,4) odporny granulat kwasowy, przez co można go długo przechowywać szczególnie nadający się do ręcznego dozowania (dla prywatnych basenów) nie zawiera chlorku, przez co nie powoduje korozji na elemetach metalowych stabilizowany przeciw zbyt szybkiemu ubytkowi chloru od ciepła i słońca.
Tester do wody basenowej służy do pomiaru zawartości pH i chloru wody, które pomogą Ci utrzymać wodę w czystości . Wielokrotnego użytku!

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw Do Dezynfekcji Basenu z Miernikem Fotometrycznym Starter Set 2 Chemoform