Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. - Dowiedz się więcej - Zamknij komunikat

Trutka Na Szczury i Myszy Granulat 500g Rater Themar

Więcej informacji
SKUABC RAT500
StanNowy
ProducentThemar
Czas Dostawy1-3 Dni
Koszt Dostawy12 zł

Rater granulat 500g

Preparat w formie granulatu do zwalczania szczurów oraz myszy w higienie sanitarnej. Zawiera substancję aktywną bromadilon w stężeniu 0,005% wag. (0,05 g/kg).

ZASTOSOWANIE

Preparat w formie trutki, na bazie wieloskładnikowego granulatu, posiadającego właściwości wabiące gryzonie. Przeznaczony jest do zwalczania myszy i szczurów w higienie sanitarnej. Gryzonie giną po kilku dniach od spożycia trutki. Nie obserwuje się odstraszającego działania preparatu na gryzonie.
Rater granulat ma działanie mumifikujące.

SPOSÓB STOSOWANIA

Trutkę należy umieścić w pojemnikach wewnątrz budynków lub na zewnątrz w specjalnych karmnikach, w bezpośrednim otoczeniu budynków, w miejscach występowania i gromadzenia się gryzoni.
Rater Granulat wykładać w porcjach po 20-100g, a odległości pomiędzy punktami wykładania trutki powinny wynosić 50-30m ( w przypadku zwalczania szczurów ).

W przypadku zwalczania myszy rozkładać w porcjach 10-50g, umieszczonych co 2-10 m.
W przypadku stosowania karmników dla gryzoni ilość wyłożonej trutki limitowana jest wielkością karmnika, a liczba rozstawionych karmników zależy od specyfiki terenu i zabezpieczenia obiektu. Punkty wyłożenia należy sprawdzać w odstępach 5-7 dni, aż do momentu ustania pobierania trutki.

KAŻDE OPAKOWANIE POSIADA 2 TACKI DO WYKŁADANIA PREPARATU

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Trutka Na Szczury i Myszy Granulat 500g Rater Themar