• Kategorie
  • Szukaj
  • Trawa golfowa

Bar Rough to mieszanka golfowa nasion traw przeznaczona na element pola golfowego poza głównym torem gry jakim jest rough.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Mało
Waga 15 kg.
390.90 -5% 371.36
Mieszanka nasion trawy golfowej Intensive RPR to pole golfowe z gęstą murawą mocną jak stal i dużą zdolnością do samoregeneracji trawnika oraz bardzo dużą odpornością na intensywne użytkowanie.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Mało
Waga 15 kg.
753.12 -5% 715.46
Bar Platinum jest znakomitą uniwersalną mieszanką do zastosowania na polach golfowych. Nadaje się niemal na każdą część pola np. tee, fairway, foregren, driving range czy green.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
934.00 -5% 887.30
Mieszanka nasion trawy przeznaczona na fairway, element pola golfowego jakim jest główny tor gry.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
539.00 -5% 512.05

Golf to coraz bardziej popularny sport również w naszym kraju. Należy jednak pamiętać o specyficznym podłożu jakie powinno znaleźć się na polu golfowym. Obszary na polu golfowym, takie jak green, tee, fairway i rough mają odmienne wymagania co do ich nawierzchni. Trawa w części green musi być bardzo odporna na choroby, trawa w części tee powinna mieć dużą zdolność regeneracji, natomiast trawa w części fairway nie może zimą zmieniać koloru. Ważna jest wysoka jakość zastosowanych odmian, a także odpowiednio dobrane proporcje poszczególnych odmian w mieszance traw golfowych.