• Zwroty

Rezygnacja z zamówienia, odstąpienie od Umowy sprzedaży

Każdy Konsument może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy) dokonanego w naszym sklepie na zasadach sprzedaży wysyłkowej, bez podania przyczyny w ciągu 100 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru.
Okres prawa do odstąpienia upływa w terminie 100 dni kalendarzowych od dnia odbioru czyli w którym Państwo weszli w fizyczne posiadanie towarów lub w którym strona trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa, weszła w fizyczne posiadanie zamówionych towarów. 

Skutkiem odstąpienia od umowy sprzedaży jest obowiązek zwrotu przez Państwa towaru w stanie niezmienionym. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie po odstąpieniu od umowy, nie później jednak niż 14 dni od daty odstąpienia od umowy gdyż po odstąpieniu od umowy, strony umowy (czyli Państwo i my jako sklep) zobowiązane są do zwrotu tego co wzajemnie sobie świadczyły niezwłocznie nie później niż w terminie 14 dni. Czyli my jako sprzedawca zwracamy zapłatę, a Państwo towar.

W przypadku odstąpienia od umowy koszt dostarczenia zwracanego towaru ponosi Konsument.


Procedura zwrotu/odstąpienia od umowy:

1. Poinformowanie nas o Państwa dezycji zwrotu poprzez: 

Wypełnienie formularza elektronicznego udostępnionego na stronie internetowej pod adresem: Elektroniczny Formularz odstąpienia
lub przesłanie oświadczenie o odstąpieniu od umowy (wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży zamieszczony jest pod adresem  Wzór Oświadczenia o odstąpieniu od umowy  poprzez:
*wysłanie wiadomości email z załączonym oświadczeniem
*przesłanie oświadczenia na papierze, w paczce, razem ze zwracanym towarem
*przesłanie oświadczenia faksem na nr +48 52 371 20 03

2. Odesłanie paczki na swój koszt na adres GardenFlora Home&Garden Group ul. Fabryczna 13 85-741 Bydgoszcz lub zwrot osobiście pod ww adres ( W takim wypadku nie ponoszą Państwo kosztów odesłąnia towaru do naszej firmy) nie później jednak niż 14-tego dnia od daty zgłoszenia zwrotu/odstąpienia od umowy sprzedaży. 

3. Pieniądze zwracamy przelewem na wskazane konto bankowe, zazwyczaj jest to nie później niż 14 dni od otrzymania zwracanego towaru.


ZAPRASZAMY do ZAKUPÓW zespół GardenFlora Group

Logo-www-Gardenflora-pl.jpg