• ABC Szkodniki roślin ozdobnych atomi. 600ml /12/O

Symbol: ABC SRO600
Brak towaru
16.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48h
Cena dostawy 8.9
Odbiór Osobisty 0
Poczta Polska - Odbiór w punkcie 8.9
Poczta Polska 9.9
Poczta Polska Pobranie - Odbiór w punkcie 12
Paczkomaty InPost 12.7
Kurier 12.9
Poczta Polska Pobranie 13
Kurier Pobranie 18
Waga 0.65 kg
EAN 5906981101185
Zostaw telefon
ABC Szkodniki roślin ozdobnych spr. 600ml
Preparat w formie cieczy do bezpośredniego stosowania, o działaniu kontaktowym przeznaczony do zwalczania mszyc, mączlika szklarniowego i wciornastków na roślinach ozdobnych uprawianych w domach, na balkonach i w ogrodach działkowych i przydomowych.Środek stosować do opryskiwania roślin po wystąpieniu pierwszych mszyc lub innych szkodników na roślinach. Opryskiwać dokładnie całą roślinę tak, aby była wilgotna, ale żeby nie tworzyły się ściekające krople. Równomiernie pokryć cieczą również dolną stronę liści. Środek nie niszczy jaj szkodników.
ZWALCZANIE
Mszyce, mączlik szklarniowy, wciornastki.
UWAGI!
Zabrania się stosowania środka w strefie bezpośredniej ochrony ujęć wody oraz na terenie uzdrowisk, otulin parków narodowych i rezerwatów.Nie zanieczyszczać wód środkiem ochrony roślin lub jego opakowaniem.Środek przeznaczony do sprzedaży amatorskiej.
Zgodnie z podstawą prawna: art. 25 ust. 3 pkt. 5 Ustawy o środkach ochrony roślin z 8 marca 2013 roku (Dz. U. z 2013, poz. 455),informujemy że nabycie środków ochrony roślin możliwe jest  tylko przez: -  przez osoby pełnoletnie-  posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych.
 
 
 
 
 
 
 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie