• Reiss-Aus Plus atomizer 550ml /16/ I

Symbol: ABC RAP550
Brak towaru
31.11
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48h
Cena dostawy 8.9
Odbiór Osobisty 0
Poczta Polska - Odbiór w punkcie 8.9
Poczta Polska 9.9
Poczta Polska Pobranie - Odbiór w punkcie 12
Paczkomaty InPost 12.7
Kurier 12.9
Poczta Polska Pobranie 13
Kurier Pobranie 18
Waga 0.64 kg
EAN 5900537002063
Zostaw telefon
Reiss-Aus Plus atomizer 550ml - ZOOCYD
Jest to środek zapobiegający zanieczyszczeniu otoczenia przez odchody psów i kotów oraz powstawaniu kopców krecich.Kombinacja zapachów jest nieprzyjemna tylko dla wrażliwych nosów zwierząt. Reiss-aus Plus jest środkiem całkowicie bezpiecznym i nie ma żadnego negatywnego wpływu na ludzi i środowisko.Głównymi zaletami tego produktu są Wysoka skuteczność, oraz długi okres działania, proste zastosowanie.
STOSOWANIE
Preparat rozpryskiwać za pomocą atomizera, w miejscach szczególnie problematycznych, takich jak: klatki schodowe, piwnice, tarasy, magazyny, śmietniki, bramy wejściowe oraz młode drzewka i krzewy. Czynność powtarzać co najmniej dwa razy w tygodniu. Można również stosować do zapobiegania powstawania kopców krecich, wlewając bezpośrednio do nory ok. 50 ml. Nie używać w mieszkaniach. Chronić przed dziećmi.
Opakowania: 550 ml.
UWAGI!
Zabrania się stosowania środka w strefie bezpośredniej ochrony ujęć wody oraz na terenie uzdrowisk, otulin parków narodowych i rezerwatów.Nie zanieczyszczać wód środkiem ochrony roślin lub jego opakowaniem.Środek przeznaczony do sprzedaży amatorskiej.
Zgodnie z podstawą prawna: art. 25 ust. 3 pkt. 5 Ustawy o środkach ochrony roślin z 8 marca 2013 roku (Dz. U. z 2013, poz. 455),informujemy że nabycie środków ochrony roślin możliwe jest  tylko przez: -  przez osoby pełnoletnie oraz-  posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych.
 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie