• Floris AE Sumin-Azoty aerozol na mszyce 250ml /24/

Symbol: AZ SFL250
Brak towaru
12.91
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48h
Cena dostawy 8.9
Odbiór Osobisty 0
Poczta Polska - Odbiór w punkcie 8.9
Poczta Polska 9.9
Poczta Polska Pobranie - Odbiór w punkcie 12
Paczkomaty InPost 12.7
Kurier 12.9
Poczta Polska Pobranie 13
Kurier Pobranie 18
Waga 0.24 kg
EAN 5907660145216
Zostaw telefon
Floris AE Sumin-Azoty aerozol na mszyce 250ml - ZOOCYD
Jest to aerozol na mszyce, środek mszycobójczy w formie dyspensera aerozolowego, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania mszyc w amatorskiej uprawie róż w ogrodach działkowych i przydomowych. Na roślinie działa wgłębnie.
ZWALCZANIE
Rośliny ozdobne - Róża( w gruncie): mszyca różano-szczeciowa
Stosować po zauważeniu szkodnika.Opryskać miejsca na roślinie, w których wystąpiły mszyce. Zabieg wykonac z odległości nie mniejszej niż 30 cm krótkotrwałymi strumieniamitrwającymi maksymalnie 2 seknundy. Opryskiwac dokładnie rosline tak, aby była wilgotna, ale żeby nie tworzyły się ściekające krople.Pokryć równomiernie również dolną stronę liści.Środek użyty do jednorazowego opryskiwania róż skutecznie zniszczy kolonie mszyc na roślinach. Środek można stosować 2 razy w sezonie co 7 dni przemiennie z insektycydami należącymi do innych grup chemicznych.
Środkiem można wykonywać nie więcej niż dwa zabiegi. Do kolejnych oprysków powinny być uzyte środki z innych grup chemicznych.Środek w pojemniku pod ciśneinieniem - zachować ostrożność.w celu ochrony pszczół i innych owadów zapylających środek stosować wieczorem, po odlocie pszczół i owadów zapylających.Środka nie stosować podczas silnego wiatru i silnego nasłonecznienia, ponieważ obniża to jego skuteczność.
Zawartość substancji czynnej:
pyretryny / pyretryna I i II, cyneryna I i II, jasmolina I i II
Opakowanie: 250 ml
UWAGI!
Zabrania się stosowania środka w strefie bezpośredniej ochrony ujęć wody oraz na terenie uzdrowisk, otulin parków narodowych i rezerwatów.Nie zanieczyszczać wód środkiem ochrony roślin lub jego opakowaniem.Środek przeznaczony do sprzedaży amatorskiej.
Zgodnie z podstawą prawna: art. 25 ust. 3 pkt. 5 Ustawy o środkach ochrony roślin z 8 marca 2013 roku (Dz. U. z 2013, poz. 455),informujemy że nabycie środków ochrony roślin możliwe jest  tylko przez: -  osoby pełnoletnie oraz-  posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych.
 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie