• Dobry kompost - kompostowanie i nawożenie 250g 6m3

Symbol: ABC DK250
Brak towaru
25.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48h
Cena dostawy 8.9
Odbiór Osobisty 0
Poczta Polska - Odbiór w punkcie 8.9
Poczta Polska 9.9
Poczta Polska Pobranie - Odbiór w punkcie 12
Paczkomaty InPost 12.7
Kurier 12.9
Poczta Polska Pobranie 13
Kurier Pobranie 18
Waga 0.31 kg
EAN 5907503800500
Zostaw telefon
Dobry kompost - kompostowanie i nawożenie 250g 6m3
Nowoczesny preparat zawierający wyselekcjonowane mikroorganizmy, enzymy oraz pożywki organiczne. Preparat znacznie przyspiesza proces fermentacji i degradacji odpadów roślinnych: skoszonej trawy, liści, gałęzi, kory, odpadów z upraw ogrodowych i rolnych.
WŁAŚCIWOŚCI
Nowoczesny preparat zawierający wyselekcjonowane mikroorganizmy, enzymy oraz pożywki organiczne. Preparat znacznie przyspiesza proces fermentacji i degradacji odpadów roślinnych: skoszonej trawy, liści, gałęzi, kory, odpadów z upraw ogrodowych i rolnych. W wyniku procesu rozkładu powstaje wartościowa masa kompostowa o wysokiej żyzności. Biopreparat Dobry kompost jednocześnie hamuje wydzielanie się przykrych zapachów i szkodliwych związków z pryzmy.
STOSOWANIEUtworzyć pryzmę z resztek organicznych - układać warstwami w kompostowniku. Odmierzoną ilość biopreparatu rozpuścić w letniej wodzie, odczekać chwilę następnie polać pryzmę otrzymanym roztworem i przemieszać warstwy.1 miarka = +/- 20 gStosować: 2 miarki na 1 m3 materiału organicznegoSzybkość tworzenia się kompostu zależy od wilgotności i temperatury otoczenia oraz od odpowiedniego napowietrzania i zraszania.Co kilka dni należy warstwy przemieszać. Przy spełnieniu wymienionych warunków naturalny kompost otrzymuje się po 30-40 dniach.250g (wystarcza na 6m3)
 
 
 
 
 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie