• Agrowłóknina Agro GF czarna UV P-100 1,6mx150mb

Symbol: GF 1-6X150 P100 KOM
544.00
szt. Dodaj do ulubionych
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Cena przesyłki 24.99
Odbiór Osobisty 0
Paczkomaty In Post 24/7 13.8
Kurier DPD 19.99
Kurier DPD Pobranie 24.99
Dostawa od producenta KRONEN (paleta) 59
Zatowarowanie: 60.8333 szt.
Waga 24 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 888 817 817

AGROWŁÓKNINA GF AGRO CZARNA UV P-100 100g/m2
1,6 m x1 mb
image
AGROWŁÓKNINA CZARNA PAKIETAGROWŁÓKNINA CZARNA WAŁEK OPIS AGROWŁÓKNINY:
GF AGRO - PRODUKT PREMIUM - DO ZASTOSOWAŃ PROFESJONALNYCH
Agrowłóknina czarna ze stabilizacją UV o wysokiej gramaturze 50g/m2
jest najskuteczniejszym sposobem zapobiegania chwastom, bez stosowania herbicydów. Ściółkowanie gleby wzmacnia system korzeniowy roślin, przyśpieszając ich rozwój i zwiększając wytrzymałość na zmienne warunki klimatyczne. Badania wykazują, że ściółkowanie znacznie przyśpiesza rozwój wegetatywny roślin.
Agrowłóknina pozwala regulować wilgotność gleby - z jednej strony przepuszcza wody opadowe oraz płynne środki nawozowe, z drugiej strony spowalnia ich odparowywanie co pozwala na utrzymanie względnie stałej wilgotności.
Agrowłóknina stosowana wokół roślin w tunelach i przy uprawach polnych (np. truskawki, ogórki) zapewnia piękne, czyste zbiory owoców bez konieczności stosowania kłopotliwej słomy i herbicydów.
CHARAKTERYSTYKA AGROWŁÓKNINY:
Czarny kolor agrowłókniny ściółkującej przygotowany dla zaspokojenia potrzeby klienta, który najczęściej przysypuje agrowłókninę korą lub kamieniem. Kolor czarny minimalizuje wyróżnianie się agrowłókniny spod kory lub kamienia, co pozwala na uzyskanie lepszych walorów estetycznych.

Agrowłóknina produkowana jest na niemieckiej maszynie - odznacza się jednolitą strukturą, oraz bardzo duża wytrzymałością (potwierdzone badaniami) na rozciąganie wzdłużne jak i poprzeczne co odgrywa kluczową role przy rozkładaniu i i późniejszej eksploatacji.

Bardzo wysoka dawka koncentratu stabilizatora przeciw promieniom UV - zwiększa żywotność i przedłuża eksploatację agrowłókniny - kilka do kilkunastu lat ochrony!

Agrowłóknina czarna dzięki swojej barwie i właściwościom skutecznie hamuje wzrost i rozprzestrzenianie się chwastów, przez co minimalizuje się niepożądane wykorzystanie herbicydów i jednocześnie zmniejsza się koszty upraw.

Dzięki agrowłókninie utrzymuje się czystość oraz odpowiednie warunki fitosanitarne roślin i upraw co przekłada się na to iż zbierane owoce są zdrowsze i bez zanieczyszczeń

Agrowłóknina podwyższa temperaturę gleby, przez co stwarza się lepszy mikroklimat wokół roślin. Cieplejsza gleba stymuluje również rozwój systemu korzeniowego , tym samym wzmacniając całą roślinę

Agrowłóknina czarna pełni również rolę swoistego hydroizolatora chroniąc glebę przed nadmierną utratą wilgoci, będąc jednocześnie przepuszczalną dla wody opadowej, co zapewnia optymalne wykorzystanie wody przez rośliny.

Stosowanie agrowłókniny chroni gleby przed działaniem deszczów i wiatru, dzięki czemu warstwa próchniczna nie ulega uszkodzeniu.

Agrowłóknina sprzyja powstawaniu organizmów glebowych które rozkładają ściółkę i jednocześnie zaopatrują rośliny uprawne w dodatkowe ilości dwutlenku węgla


NAJLEPSZYM POTWIERDZENIEM NIESAMOWITEJ TRWAŁOŚCI I JEDNOLITEJ STRUKTURY JEST DUŻA I STALE ROSNĄCA SPRZEDAŻ W NIEMCZECH, POLSCE ORAZ W INNYCH KRAJACH NA TERENIE EUROPY
ZASTOSOWANIE AGROWŁÓKNINY:
Agrowłóknina Chroni rośliny przed:

imageSzkodnikami glebowymi.
imageOdparowaniem wody.
imageZapewnia roślinom lepszych warunków wzrostu.
imageZachowuje ciepło, wilgotności i przewiewności gleby.
imagePowoduje powstanie korzystnego mikroklimatu.
imageDostarcza pokarmu dla życia glebowego - warstwa próchniczna.
imageChroni glebę przed bezpośrednim działaniem deszczów i wiatru.imageOgranicza stosowanie szekodliwych herbicydów.
imageZaopatruje rośliny uprawne w dodatkowe ilości dwutlenku węgla.
imageChroni przed uszkodzeniami mechanicznymi folię i geomembrany.
imageZapobiega przebiciu się folii izolującej przez kamienie i korzenie.
imageOgranicza powstawanie kolein.
imageOchrania systemy drenarskie przed zamuleniem.
imageWzmacnia drogi, ścieżki, wjazdy, parkingi, tarasy i boiska.
imageTworzy barierę i oddziela podłoże.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia