Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. - Dowiedz się więcej - Zamknij komunikat

Zestaw Do Dezynfekcji Basenu z Miernikem Fotometrycznym Starter Set 1 Chemoform

Więcej informacji
SKU0599-985 W
StanNowy
ProducentChemoform
Czas Dostawy1-3 Dni
Koszt Dostawy12 zł

Zestaw Starter SET 1

Podstawowy zestaw do pielęgnacji basenu z miernikiem fotometrycznym
+ GRATIS
INSTRUKCJA STOSOWANIA CHEMII BASENOWEJ

Opakowanie produktu może różnic się od otrzymanego - spowodowane jest to tym że producent często zmienia etykiety produktu.

Zestaw zawiera:
- 1kG Chemochlor T-Granulat 65,
- 1kg Regulator pH-plus granulat,
- 1,5kg Regulator pH-minus granulat,
- 1L Alba,
- 1 Miernik fotometryczny,
- 1 Elementarz basenowy.

Stosowanie:
Chemochlor T 65 Stały preparat chlorowy (56% chloru) w formie granulek do szybkiej, szokowej dezynfekcji wody basenowej. Przeznaczony jest do likwidacji bakterii glonów i mikroorganizów w basenie, co umożliwia kąpiele w bardzo krótkim czasie po dezynfekcji.
Środek stosowany jest zarówno przy pierwszym napełnianiu basenu, jak i w przypadku, gdy poziom chloru jest za niski, woda została zaniedbana (ściany basenu są śliskie, woda staje się mętna i zmienia kolor, tworzą się algi)
Alba służy profilaktyce przeciw inwazji glonów. Systematyczne dozowanie zapobiega rozwojowi glonów. Pylenie oraz ulewy przyśpieszają wzrost glonów. W takich okolicznościach wskazane jest podwojenie dozowanej dawki.
pH PLUS Granulat Preparat proszkowy do regulacji współczynnika pH w wodzie basenowej, podnosi poziom współczynnik pH w wodzie basenowej z wartości kwaśnej (poniżej 7), do wartości idealnej (7,0-7,4) silny preparat alkaliczny, przez co można go przez wiele lat przechowywać szczególnie nadający się do ręcznego dozowania (dla prywatnych basenów)
pH MINUS Granulat obniża poziom współczynnika pH w wodzie basenowej, z wartości alkalicznej (ponad 7,6) do poziomu idealnego (7,0-7,4) odporny granulat kwasowy, przez co można go długo przechowywać szczególnie nadający się do ręcznego dozowania (dla prywatnych basenów) nie zawiera chlorku, przez co nie powoduje korozji na elemetachmetalowych stabilizowany przeciw zbyt szybkiemu ubytkowi chloru od ciepła i słońca.
Tester do wody basenowej służy do pomiaru zawartości pH i chloru wody, które pomogą Ci utrzymać wodę w czystości . Wielokrotnego użytku.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw Do Dezynfekcji Basenu z Miernikem Fotometrycznym Starter Set 1 Chemoform