Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. - Dowiedz się więcej - Zamknij komunikat

Płatności

Formy płatności:

Możliwe są następujące formy płatności:

Gotówka: zapłata gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie.

Gotówka przy odbiorze paczki (za pobraniem): pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki.

Przelewem: forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje e-mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

PayU: forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. (mTransfer, Przelew24BZWBK, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole).

Płatność kartą (Visa, Mastercard): po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę PayU w celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A., a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. W przypadku nieudanej autoryzacji, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy w celu dokonania zmiany formy płatności.

Płatność:

Na płatność za zamawiany towar czekamy 10 dni roboczych i po tym czasie oferta Sprzedaży nie jest wiążąca i zostanie usunięta z systemu. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie obsługę sklepu internetowego.
Dane kont bankowych:

Rachunek złotówkowy:

ING BANK
Numer konta: 06 1050 1139 1000 0023 2000 7194

IBAN: PL06105011391000002320007194
SWIFT: INGBPLPW